Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Flatron710 #576 üzenetére

    Én pár nap kihagyás után ma elővettem újra a játékot.

    Az első két csatámban IS-3-mal 9-esek között én kaptam a legtöbb xp-t, mindkettő bukta.
    Harmadik csatámban KV-1S 8-as tankok között, már nem is emlékszem melyik pálya volt, de tudom hogy itt már elkezdtem felkúrni az agyam, hogy a medek meg 2 scout kempelnek a bázisunkon.
    Negyedik csatámban IS-3-mal, két 6-os arty behozott egy Matilda Black Prince-t szakaszban majd kilőtték a csata elején.
    Ötödik csatámban IS-7-el: T34-T-50-2 szakasz tevékenysége, a T-50-2- a szakasztársa körül cikázik és lövöldözi a seggét.
    Hatodik csata: VK2801 Serene Coast. T110E5 player már a csata elején oktat, hogy én hova menjek. Mondom neki, hogy tudom én irányítani a tankom, erre ő : "idiot noob". Természetesen. Megyek statikus spottolásra, villantom az ellent. A T110E5 a dombokon megindul előre egyedül, gyorsan meghal majd a csata hátralevő részében engem szid. Szerinte nekem frontálisan kellett volna megindulnom arty-ra vadászni (igaz a csata elején ő is a dombot pingelte nekem.

    Ezek után még elővettem a Panther II-t, amivel mentem 2 nagyon jó kört, majd egy harmadikat sebzés nélkül.

    És úgy döntöttem, szarom le a 8 nap hátralevő prémiumomat, mert nekem erre nincs szükségem, sajnos már nem okoz örömet a játék, csaj idegeskedek miatta. Innentől kezdve nem szórakoztató. Talán majd előveszem még 1-2 hét múlva, de jelenleg még az is kérdéses. Csak azért nem töröltem magam, mert sajnálnám kidobni az balakon azt a rengeteg beleölt időt a játékba... Meg reménykedem hogy javul majd a játékosállomány... Hátha... :)

Új hozzászólás Aktív témák