Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marked one94

    őstag

    Én egy dolgot sose értek, mégpedig az ha elkezdünk valamivel játszani (vagy sportolni) és ha nincs ennek sikerélmény vagy jó eredmény akkor azt, hogy lehet élvezni?

    Most maradjunk a wot-nál. Az első 1000 csatát még így is élvezed mert új az egész de utána rájössz a lényegére és egyfolytában csak a Vereséget látod akkor csak szomorú leszel. Ha utána nézel, kutakodsz és ennek segítségével máshogy játszol, és látod hogy te csináltál szinte mindent a csatában az azért egy elég jó érzés. Vagyis nekem az volt. Akkor csak megérte már 1-2 órát csak a tanulással foglalkozni.

    Pl.: Most nemrég elkezdtem War Thunder-ezni első talán 100 csatába ismerkedtem. Utána jöttek a dolgok miket nem értettem elkezdtem videókat, fórumokat olvasni és a szerint cselekedtem, jöttek a jó eredmények és élveztem a játékot.
    Most ha nem néztem volna utána a dogoknak, felmérgelt volna csak és hagytam volna a fenébe az egészet.
    (mondjuk én semmit se adok fel könnyen)

    Remélem érthető amire gondoltam :B Otthon lehet jobban megfogalmaztam volna és érthetőbben.

    You'll Never Walk Alone

Új hozzászólás Aktív témák