Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szibilla

    aktív tag

    válasz Geller72 #224551 üzenetére

    Sem játszani, sem biciklizni nem kötelező, van alternatíva a kiváltására. :)

    Ha szeretek játszani, találok olyat, ami leköt és örömet okoz, elvégre ez egy játék lényege, kikapcsolódást adjon, ne idegeskedést és dögunalmat, amit naponta szidhatok. Lehet persze, hogy nem tankos játék lesz. Ha meg mindenképpen virtuálisan tankozni akarok, akkor elfogadom a szabályait annak, aki kvázi monopolhelyzetben van, ha olyan egyszerű lenne alternatívát csinálni, biztos megtörtént volna...most azt mondod, dehát a WG belőlünk, játékosokból él....10+ év után gondolom nem érzik úgy, hogy rosszul csinálják, majd ha csökken a bevételük, akkor lehet elgondolkodnak, de nem biztos, hogy megéri majd nekik komoly változtatásokba fektetni.

    Biztos vagyok benne, hogy nincs olyan változtatás, amit mindenki elfogadna és az internet adta névtelenséget felhasználva tele pofával ne szidna. A sokat kritizált Crew 2.0-nak is vannak hívei, többek közt én is, de mindig csak a nyavalygók adnak hangot a véleményüknek, mint ahogy egy termék/szolgáltatás megítélésénél is aki elégedett vele, az általában csöndben van és használja örömmel. Mindig vannak a kákán is csomót keresők, önjelölt igazságosztók és megmondóemberek és ezek hangosak ugyan, de nem feltétlenül jelentik a többséget és a véleményük hamis képet adhat.

    Téma részemről elengedve, nem akarok győzködni senkit, de megérteni sem tudom ezt a mentalitást...a folyamatos panaszáradatot olvasni frusztráló, de erre is van megoldás, jelesül nem kell idejönnöm, elvégre ez is csak fakultatív. :)

Új hozzászólás Aktív témák