Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Re-Tech

    aktív tag

    válasz Kean_Sorbo #11213 üzenetére

    "Ha ez bejön, akkor a Ferdinand-ot viszont egyenesen imádni fogod. Annak már az elejét sem kell nagyon védeni, a JagdTiger előtt meg egyszerűen nincs akadály."

    Ezzel azért nem feltétlen értenék egyet, a JGPanther nekem is nagy kedvencem volt, mai napi megvan bár mostanában nem sokat hozom el a garázsból. Szépen kiemelted a JP legnagyobb előnyét, mégpedig hogy az egy valódi versenyautó a TDk között és úgy alapban is elég gyors, jó lövegkitéríthetőség, pontos és elegendő pennel rendelkező löveg (én 88assal használtam, szerintem semmi nem indokolja a 10,5 használatát).

    Ezzel szemben miután megvettem a Ferdit, elég nagy csalódás volt (igaz szinte stock volt, lánc meg közepes motor volt meg amikor eladtam a francba), leginkább a lassan guruló koporsó jelzőt tudnám ráaggatni. Iszonyat tetűlassú volt top motor nélkül, bár azzal sem lehet valami gyors, lassan fordul, szemből csak a felső felépítménye erős, a hasát ezen a szinten bárki átlövi már, akkor meg hullanak a modulok. A top ágyú nélkül meg megint nem sok mindent tudsz kezdeni, az meg valami 63K XP ha jól emlékszem, én inkább eladtam a fenébe és ha néha még TDzni akarok, gurulok pár vidám kört a JPvel.
    Egyébként meg E-50 rlz

Új hozzászólás Aktív témák