Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz nyunyu #102946 üzenetére

    Na most akkor képzeld el, hogy én a Black Prince-szel csinálom a brit ágat, mert nincs más. :D NA jó, van még a 2 Churchill előtte (ill. már csak a tier 5-ös, mert a hatost kivágtam), de azokkal sem jobb.

    A kínai ágat a Type 59-cel tolom, mert csak az az egy kínai tankom van, de amúgy meglepően jó.

    Az amerikai ágat az M46 Pattonnal (közben meglett a nagyobb) meg a T34-gyel toltam le (muszáj volt sokat mennem a T34-gyel, mert több ágon is T8-9-nél tartok, így sok kredit kell a T9-T10-es tankok megvételére). Néha a T28-cal is tolom, mert hogy már szabadulnék tőle, olyan rossz.

    A szovjetet vegyesen csinálom, egyrészt húzok egy med ágat (most éppen T-44-nél tart), másrészt elő- előveszem a tier9 és 10-es heavyket.

    A német ágon meg az E75 és Aladár van soron (lassan megvan az E-100 meg a Béla is), meg az egyik VK med ág a hatoson, ja és ott a Ferdinand is, amit már alig várok, hogy nyugdíjazzam (uhh, Aladár még rosszabb).

    Így szerintem elég változatos az egész.

    Ja, persze még maradt a francia, melyből csak pár light tankom van össz-visz, így erre fogok tokent venni, valamint a kínai ág, ami még csak a tier 5-ös heavynél tart. Valszeg erre is tokent kell majd vennem.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák