Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sinick

    senior tag

    válasz Szaki2 #114 üzenetére

    Pár éve olvastam, hogy az ilyen mikrotranzakciós játékoknál 82 dollár volt az a átlag, amit a játékosok fizettek havonta. Az a pénzösszeg határ, ahol elkezd jutalmazni felette van. Ez a határ függ a játékosok számától, a fizetősök számától és a fizetett összegektől. Most biztos, hogy többen is játszanak, többen is fizetnek, így a limit is emelkedik. Én is vettem pass-t. De nem tolok bele havonta húsz-harmincezer forintot. Gondlom, te sem.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #114 üzenetére

    Én gyakorlatilag csak nehéztankozok, mert agyhalott csapatokkal a végén rendszeresen kell egyedül 3-4-5 ellenfél ellen küzdeni. A light-medium vonalak erre képtelenek, nincs páncél, kevés a hp, de a nehezek még ilyen helyzetben is oda tudnak verni, mielőtt elhalnak.

    Azt tapasztaltam, hogy itt a Blitzben az amcsik kifejezetten sz*patva vannak, ezekkel sokkal több a rossz kör, mint a jó, nem is bírtam átlendülni az M6-on. A németek istenek, a VK3601, a Tigrisek (1-2-P), az E 75 mind embertelen kategória!! A francia-angol elmegy: random páncélzat, néha olyanokat pattintanak, hogy besírok, máskor minden beveri őket, az ágyúik kellemesek. Próbáltam a páncélvadász németeket, de nem igazán sikerül, sokkal nagyobb az xp költség, torony és spot nélkül képtelenség jól menni, más nemzetet már meg se néztem...

    Orosszal a KV1S-ig mentem, de nem igazán tűnik OP-nak, el is adtam, bár a KV vonalban látnék fantáziát majd egyszer. Ellenfélnek sem OP az orosz, az IS-ek pattognak a Tigrisekről, nevetséges töltési idő mellett. A KV 3-4 egészen jó tud lenni, de mindig szétszedik őket... IS3 ellen Tiger2-vel 1 az1 ellen simán nyertem már. A KV2 sem akkora szám, bár ha beüt, akkor beüt, ugyanez a ruszki vadászvonal is, az ISU beteg ha betalál, de ezt tudja a német t8 Rhm is és annak van hozzá tornya...

    Az orosz medek magas szinten (t8+) persze jók, de én mindig is nehéztankoztam (a wotban is, war thunderben is, armored warfaréban is), így annyira nem mozgatnak meg.

    Ezek után nagyon meglepődtem, mert a németeket szinte minden játékban elnyomják, ez már alap manapság, itt meg a Tigris 165 mm fronttal van szerelve és a német nehezekről minden pattan, mindent ütnek, elképesztő változás velük a játék a nagy wot után!! Az orosz KV1 volt a wotos kedvencem, itt meg már rég eladtam, annyira nem hozza ugyanazt... Szóval nem érzem OP-nak az oroszokat, ez a másik meglepetés, mert wg termékről van szó... Az amcsikat meg látványosan kínozzák, szomorú, hogy még egy játékba is be kell vinni a politikát. Más magyarázatot nemigen tudok erre, mert önmagukban jók lennének az amcsi járművek, de az, hogy a t8 prémium T34 10-ből 7x minimum sebzést ad le, azaz a 400-as sebzésű ágyúból szórja a 325-360 lövéseket, illetve sok esetben nem üt be a 246 átütéssel olyan tankokat, amik páncéljánál majdnem duplája ez a 246 átütés, az nevetséges... Ma mentem 4 kört a Tiger P-vel, 4x saját tier, nyolcas se jött, 3 győzelem. USA T34 tegnapi 3 körből 3x t9, ebből egyszer volt, hogy 5 a hétből, mind bukta...

    A pass-t én is befizettem. A nagy wotban hol volt valaha ilyen akció, hogy 1800 forintból kaptál pass-t? A legutóbbi battle pass fizetős része 6500 gold, +20 szint további 5000... Itt vannak az 5x szorzók, a napos/9órás/1 órás prémiumok, amiket én aktiválok, nem a rendszer. Soha nem voltak a nagyban ilyenek... A múltkori eventben FELE XP-be kerültek a 6-7-8-9-10 tankok, ráadásul nem 1-2 napig, hanem 30-35 napokig!!!!!!!!!!!! És ez ugyanaz a cég...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #121 üzenetére

    Eddig úgy nézem a Tiger 2 a legjobb nyolcas nehéz. A VK100.01 esélytelen ahogy írtam korábban, most a Caernarvont néztem meg, 4 kör, 4 bukta, eladva, csalódás volt, sokkal jobbnak gondoltam... Még a francia t8 van hátra tesztelésre, ha lesz rá pénz. A KV vonallal szemezgettem, de szerintem hagyom, mert ahogy írtad, nem tűnnek jónak, egy Black Prince simán bedarálja a KV3-at (mondjuk az a Tigrist is...), és az ágyúik is lassúak.

    A t6 VK3601 megvan, azzal jó menni, t7-re pedig a Black Prince-t használom, leadtam a Tigrist. Tegnap 3800 sebzést pattintott, embertelenül jó, 3,5 sec töltéssel pedig megeszi a többi nehezet is párharcban. T5-re nem nagyon készültem, a kis prémium Krupp van meg, a tornyos Hetzer... Egész jó, de csapatfüggő, mint a legtöbb.

    Most majd ezekkel leszek kénytelen menni, csinálgatom a szezon feladatait, onnan is esik majd pár százezer kredit, csak el kell jutni odáig. A t9 E75-öt eladtam, kellett a pénz, de amúgy sem éri meg nyolcas fölé menni, nincs kedvem mínuszos körökhöz, így most az a terv, hogy t8-ig kiépítem azokat a tankokat, amikkel jól tudok játszani, aztán elleszek napi pár csatával (vagy amíg föl nem ****nak agyilag...)...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #122 üzenetére

    Annyi aranyam nincs, hogy vegyek egy Löwét, pedig látom, hogy jó, szemből lőhetetlen. A T34 (1776) van meg egy régi eventből, atom torony, gyenge test, tud jó kört menni, de az amcsik szopatása miatt (korábban írtam, hogy én ezt tapasztalom...) nem szívesen használom manapság...

    Lehet visszaveszem a Matildát és széttrolkodom a tier4-et... :DDD

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #122 üzenetére

    Most bementem tier4-be. Semmivel nem jobb a helyzet, mint magas szinten. Agyhalott csapat, folyamatos vereség, nulla csapatmunka, afk idióták, 5 killes 1600 sebzéses körre 19ezer kredit prémiummal. Ezt nem nevezném jó pénzgyűjtési módnak...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #127 üzenetére

    Igen, megvan az Excelsior, iszonyat jó köröket megy (sorjázza a Top Gun-Nagykaliber köröket, néha Acélfal, időnként Radley Walters...), 40-50ezer mindig bejön, annál csak több.

    Sajnos továbbra is a játék határozza meg, hogy mivel érdemes játszani. A német nehézvonallal eddig nem volt problémám, de most rámentem a medekre. Megvan a Párduc. Gyakorlatilag egyetlen egy kört nem adott még, ahol normális csapatom lett volna. 10 csatából 4 győzelem, 6 vereség, 2x éltem csak túl a kört. És nem a tank szar, most is top sebző voltam legutóbb vele. Egyszerűen folyamatosan szemét csapatot kap valamiért nálam. A Tigrisek nem, azokkal lehet menni szép köröket, de a Párduccal esélytelen. 10 kör után, ahol mind a 10 kör fos, levonható a konzekvencia, hogy a wg nem akarja, hogy ezzel játsszak. Sajnos nincs olyan páncélja, mint a nehezeknek, így vele nem tudom érdemben egyszerre 3-4 tank ellen fölvenni a harcot minden egyes körben... Kár, pedig jó tank, 4,22 töltés, kimaxolva, de a csapatleosztással nem lehet mit kezdeni és így csak szenvedés... Nem tudom menjek e tovább a vonalon ezek után...

    A Tiger P nekem is tetszett, de t7-ben nekem a Black Prince jön be legjobban, iszonyat páncél-tűzgyorsaság kombó. A JPanther ellenfélnek látom hogy jó, de mivel nálam mint már említettem, az agyhalott csapatösszerakás a default beállítás, nem merek vadászozni, torony nélkül előre látom, hogy értelmetlen lenne...

    T34-el továbbra sincs értelme játszani, most bementem, mert születésnapos: 5x xp, 2x kredit, na majd megszedem magam. Persze. Szokásos nulla fos csapat, vereség, 54ezer kredit jött be, ennyit az Excelsior lazán hoz t5-ben... Erősen elgondolkodtam, hogy eladom a retekbe, de holnap vége lesz a szezonnak, hátha javul majd valamit a helyzet, ha visszaállítják az MM-et normálisabbra...

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #130 üzenetére

    Friss Excelsior rekord: kereken 3000 lepattanó!! Konkrétan egyedül harcoltam 5 ellen (bár szinte minden köröm erről szól...), miközben a csapatom beállt foglalni. Mert van aki azért játszik egy tankos játékkal, hogy beálljon egy körbe... Szerencsére t4-t5 csata volt, csak egy SU-85 tudott beütni, senki más nem volt rá képes... De egy t5 tankkal 3ezer lepattanó akkor is szép szerintem. :)

    Közben sajnos eladtam a Párducot, egész egyszerűen nincs idegrendszerem hozzá, képtelenség jó kört hozni, mivel továbbra is kizárólag szemét csapatokat kap (14 kör, 7 bukta, 3 túlélés). A francia táras t8 nehéznek csúfolt, valójában inkább közepes tank is ment a levesbe, mivel 80%-ban a csapat kihal 2 percen belül, a 22 sec tártöltéssel pedig nem tudok mit kezdeni a 3-4 egyszerre rámrohanó majdnem fullos ellenféllel, a "páncél" meg semmit nem fog meg. Itt is ez van, mint a Párducnál: a tankban lenne kapacitás, de az MM nem engedi, hogy menjek vele... Visszavettem a Tigris 2-t nyolcasnak, továbbra is az a legéletképesebb t8 nehéz.

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #130 üzenetére

    Rating battle. 7-1 arányban vereség, pedig simán hozható lett volna. Sajnos itt tényleg csak az számít ki mennyi pénzt tol bele ebbe a szarba. Mivel én nem sokat (pár sms aranyra időnként, meg ilyen 1800 forintos tank mint az Excelsior volt most...), ezért nyilván maradok a fos csapatok közé sorolva. Lényegtelen a tier, a játékmód. Új fejlesztést így nem tudok kezdeni, mert nem engedi a játék. Több irányt próbáltam, de a Párduc vonal kuka, francia-orosz-amcsi-angol nehéz ág szintén, a többi nemzetnél meg sehol nem vagyok, ezért nem is kezdem el. Nehezeken kívül (med, light, td) meg mással nincs értelme foglalkoznom a nálam megszokott csapatleosztás miatt, 90%-ban úgyis csak kínlódás lenne, nekem nincs türelmem sajnos ehhez, nekem nem az az élmény, ha szenvedek...

    Így most megvan az a pár tankom, amivel jó köröket tudok menni: Black Prince, Tiger P, Tiger 2, VK3601, Excelsior, ennyi. Ezekkel gyűlik az xp, amit aranyért lehetne kiforgatni (de nem fogom, mert minek toljam bele a pénzt, ha játszhatatlan fos az egész...), meg a kredit apránként. Majd ha meglesz a kredit az E75-re meg az E100-ra egyszer, azokat megveszem, hogy ott álljanak a garázsban, mert a nagy wotban sosem volt t9-t10 tankom. Menni persze nem megyek majd velük, mert nincs szükségem mínuszos körökre...

    Így tehát már nincs igazi játékcél, nincs miért itt ülni órákig... Még ha lesz megint egy szezon, akkor se, mert hova gyűjtsem a jutalmakat, ha nincs mire használni... :(

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #133 üzenetére

    Nem a terepekkel van a probléma, hanem a csapatokkal amiket kapok. Akárhova megyek, egyedül nem bírok lenyomni 7 tankot... 3-4 szokott menni, nagy szerencsével 5, de kizárólag páncélos nehéztankkal. Csatoltam már pár képet, szerintem azokon látszik, hogy milyen szinten mozog nagy átlagban a csapatom, ilyen "lényekkel" nemigen lehet semmit csinálni. Az egy dolog, hogy elhalnak, ha jól lesebeznék az ellenfeleket közben. De nem, általában 2-3 közel fullos ellenfél mindig marad a végjátékra...

    Tehát vagy előremegyek és engem szednek szét először, mert nulla támogatásom van, vagy nem megyek előre, mindenki más meghal és utána szednek szét a végén. Általában ez a 2 opció van a csatákban minden tierben. Ezért félek medezni (és vadászozni), mert ezt nem bírják, kevés a hp, kevés a páncél, kicsi a sebzés, hogy érdemben helytálljak a túlerő ellen.

    A franciáknál csak egy nehéz vonal van, annak a t8 tankja az AMX 50 100. Szerintem Inkább med, mert minden beüti és elég gyors, az ágyúja nagyon jó, de életképtelen a töltés miatt...

    Azt mondod jó az orosz med vonal? Szemezgettem már vele, de úgy láttam az adatokból, hogy talán t8-tól válik erőssé. Mindenesetre kipróbálom akkor, legalább újra lesz játékcél...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #133 üzenetére

    Sajnos az van, amitől tartottam. Nem tudok meddel játszani, mert nem bírja el a lövéseket egyáltalán és 3-4 ellenféllel egyszerre nem hatékony. Mindegy hova megyek, elöl vagyok vagy hátul, ott van az ellenfél, a csapatom meg nem. Így nem lehet medezni. Össze kell szedni xp-t t8-ra, ott lesz életképes az angol is, meg az orosz is. Bár az orosz ágyú lassúnak tűnik, de majd kiderül. T6-t7 esélytelen...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Szaki2 #139 üzenetére

    Igen, egy t8 prémium nehéztank ennyiért nem rossz, hiszen 7500 goldot kérnek értük alapból... Én most kissé hanyagolom a játékot, pedig van 38 prémium nap rajta, de a szezonbeli napi kötelező játszás és ebből 90% szenvedés után most kicsit elment a kedvem...

    A Heroes of Might and Magic 7 megy most, az bejött, egész napok mennek el a kampánnyal és végig élvezem...

Új hozzászólás Aktív témák