Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz Malibutomi #4095 üzenetére

    Komoly .... olvass bele a wows.hu - n a fórumban, ott is van pár ember akinek nem jött be ... mondjuk az hozzátartozik az igazsághoz, hogy a cbt idején teljesen más volt ... ahhoz képest nagy nerfet kapott ... lehet az hiányzik belőle

    Megmondom őszintén először a cirkálókkal kezdtem a játékot, majd lassan csatahajók, és most rombolók, és egyre inkább nincs kedvem cirkálókkal játszani, főleg tier 8 - ban ... Mogami fullos, de szenvedek vele

    Ott már minden csatahajó min. 20 km - ről lövöldöz, nekem meg van 15 km - es lőtávom, mire tudok lőni, arra megfaragnak, ha kicsit ügyesek, hiába forgolódok, és nem kell egy salvo - t bakni, elég 1-2 találat, és máris fél HP - n vagyok.

    Most a napokban értettem meg, amit a tesztszerveren tapasztaltam, hogy miért van a tier 9 -es , 10 -es cirkálón javítás ... hát ezért, hogy a csatahajók okozta sérülést tudják javítani, különben a lőtávkülönbség miatt nincs sok esély az életben maradásra

    Szerintem tier 5 -ig max. 6 - ig OP - k a cirkálók, de felette már érhetik az embert kellemetlen meglepetések

Új hozzászólás Aktív témák