Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz olivera88 #13938 üzenetére

    Hát igen a testvérét ezért is szerelték fel Gneisenau-t 380mm-es ágyúkkal. Tulajdonképpen hit and run csatacirkáló nem csatahajó, vagy mondhatjuk hogy univerzális csatahajó minden feladatra.
    Az biztos abban egyetértünk, hogy cirkálók és rombolók ellen való, lerendezi a segéderőt ami támogatná a csatahajókat aztán a távolból sorozza őket, ha marad a csapatban elegendő számú csatahajó, és nem őt pécézik ki célpontnak. Tűz hát igen azt gyakorlatilag minden eddigi német hajónál tapasztaltam csatahajó vonalnál, fejlesztésekkel némileg orvosolható, nem megszüntethető.
    Azért gondoltam rá mert most vagyok bayernél, lassú úszó erőd inkább statikus védelemre való, de mire elérem xp szinten a Gneisenau-t hát lehet hogy jövő év első negyedéve lesz.
    Amiben kellemesen csalódtam az az ishizuchi igaz hogy papír a páncélja és ég mint a száraz szalma de gyors odacsap aztán menekül. Csatahajók ellen csak akkor alkalmas ha már kivéreztették a többiek, és ő viszi be a kegyelemdöfést vagy együtt dolgozva.
    Szóval dunqerkue-re meg várom a javaslatokat.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák