Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kökény #5 üzenetére

    Köszi, hogy szóltál a D3 topikban, :)
    Köszi a beszámolót is.
    Milyen géppel játszottál?
    A crafting milyen?
    Sok gyűjthető dolog van, amit lehet cuccra augmentálni, vagy csak párféle színes gyémánt Diablo 3 módra?
    Mert gondolom van/lesz a játékban.
    A játék szép, de még nem látom, miben jobb/másabb, mint a többi.

    Sajnálom, hogy a Grim Dawn nem jött be neked, így számodra nem jó hír, hogy a második félévben jön az új kieg hozzá. Annyira jó volt a rengeteg D3 után...

    Ami a Wolcen illeti néha nézek róla frissebb videókat, és nézem a patch notest, hogy haladnak. Egy ideje már rajta tartom a szemem.
    Vásárlás talán a Winter Sale alatt majd. Addigra sokat fejlődnek. Talán akkorra körvonalazódik, mikor fogják befejezni. Ez is egy pár emberes projekt, nem sokan vannak a fejlesztők.

    Az arénát láttam videón, ígéretes fejlesztés. A Grim Dawn Crucibléjének egy változata. Tetszik, jóféle játékmód.
    A sztorit ha jól tudom nemrég kezdték el írni.
    Láttam videón az íjászt, van pár Diablo 3 - Demon Hunter szerű skillje, ami nálam jó pont. Multishot, Rain of Vengeace persze mindez más néven.

    Véleményem szerint mire kijön kb. a PoE és a Grim Dawn lesz még mellette, a Diabloval meg senki sem tudja mihez kezd a Blizz addigra. Szóval ha jól összerakják a játékot, sikeres lesz a műfajában, és új.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák