Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Totyakos #799 üzenetére

    Igen, azt feltételezem, hogy a Tencent után bővültek ész nélkül.
    De az ugye megvan, hogy indie stúdió? Ami azt jelenti, hogy nem többszáz ember, ahhoz fogható büdzsével, és nem AAA játékot csinálnak.
    Azt olvastad amit a Grim Dawnos ember írt? A Cratetől összesen 9 ember dolgozott valaha a Grim Dawnon? Azt, hogy ne képzelje magát az ember Blizzardnak, ha nincs tőkéje hozzá?

    Ebben biztos vagyok: ha olyan embermennyiség lett volna, mint te szeretnél, akkor 60 EUR-os árcímke lenne (vagy fentebb, szóval AAA árszabás egy indie játéknak) és vagy nem kozmetikai mikrotranzakció lenne, vagy season pass vagy valami, és megjelenéskor 2 fizetős DLC, mert kell gyorsan vissza a pénz a sok ember miatt.

    (#804) BoneDragon: Őszintén. Tudom, kicsit hiányos, akkor annyit tudtam összeszedni. Se Darkstone, se X-Men Legends és társai, se Deathspank, stb.
    Régebbi poszt, értelemszerűen nincs upgradelve.

    Nem a mennyiség a gond, hanem a minőség.
    Jópár tavalyi megjelenést se nagyon emlegetett senki sem játékos topikokban, de nem ok nélkül.

    Azalapján amit írtál, The Incredible Adventures of Van Helsing 2 (2014) - ennek az év ARPGjének kellett volna lennie egyedüli indulóként, de nem jött össze. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák