Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manitu666

    tag

    válasz shev7 #576 üzenetére

    Én már nem értek semmit sem, tehát leírom elölről a dolgot. Acer Travelmate 4222-es noim van. Az új albimban rákerestem a wlan kártya gyári progijával a hálózatokra. Találtam egyet, melyre tudtam kapcsolódni csak sajnos nem az én szobámból hanem a másik szobából (ahol a többi lakótárs van). Ha a notimat kitettem az ablakba (felemeltm az üveghez), akkor még éppen tudtam kapcsolódni, de ha már az asztalon volt, akkor nem. Gondoltam veszek egy usb-s wlan kártyát, kilógatom az ablakon és kész, de nem működött, így sem tudtam csatlakozni. Ekkor jött az ötlet, hogy veszek egy routert, mellyel felerősítem a jelet (átteszem a másik szobába) és a routeren keresztl netezek. Itt kezdődtek a problémák, ugyanis senki (tisztelet egy pár kollégának ai próbálkozik) sem tudja/akarja leírni nekem, hogy az én routeremmel (Edimax BR-6204WG) ezt meg lehet-e valósítani. Én azt hittem, hog ez egyszerű dolog, de úgylátszik nem az! Ja, és lövésem incs, hogy mit kellene látnom (tehát kapcsolódnom kellene a routerhez vagy a routert kellene a nethez vagy mittudomén... :( ). Én amit láok egy wifis kapcsolat létrehozásánál az egy ablak (Intel(R) PROST/Wireless) melyben benne vannak az elérhető hálók. Most ha routeren keresztül szeretnék kapcsolódni valamelyik wifis hálóhoz, akkor milyen ablakban fog ez megjelenni, vagy a router automatán veszi a jelet és csak hozzá kell csatlakoznom? Ezekre a kérdésekre sazeretnék egyértelmű választ kapni...

    Köszönöm!

    U.i.: El tudom küldeni a user manualt bárkinek e-mailban, ugyanis a én készülékem csak annyiban tud kevesebbet, ogy nincs benne repeater mód, de minden más tök ugyanaz!

    Thx

Új hozzászólás Aktív témák