Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz And #38848 üzenetére

    Na ezt nagyon köszönöm, hogy leírtad, mert tegnap sokat böngésztem a hirdetéseket, és nem értettem én sem, hogy most mi az a CB meg a PMR - most már kezd tisztulni. Össze-vissza írják ugyanarra a típusra is, hogy CB meg PMR. :F

    Most már legalább el tudok (tudnék) indulni valamelyik irányba, csak az a kérdés, hogy a leírtak tükrében melyik típus lenne célszerűbb? Szép kis mérnöki feladat. :) Válasszam a régebbi, de kevésbé zsúfolt rendszert, aminek nagyobb az adóteljesítménye, vagy válasszam az újabb technológiát, ami bár zsúfoltabb, kisebb adóteljesítménnyel rendelkezik, de - talán - kifinomultabb? Én inkább a régi, de jól működő dolgok híve vagyok, nem hiszek a csodákban. :)
    Tudom, a megadott távolság nem mérvadó, a WiFi-re is 150 métereket írnak, valamelyikre még többet is, de ezt max laboratóriumban produkálja, a valóságban már egy fűszál lecsapja a jelet.
    Szóval olyan kellene, ami kipróbált, bevált típus (és nem kerül 100.000 forintba, mert kb sose térülne meg), viszont stabilan tudja azt a 2-3 km-t, amire nekem kellene - gyakorlatilag nyílt terepen, tetőről-tetőre átbeszélni.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák