Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz junkeer #30532 üzenetére

    Leírom, ahogy én próbálkoztam vele, de szerintem ezt az utat is végigjártam.
    Szóval, először megnéztem az elérhető hálózatokat. Kiválasztottam, ami nekem kell, majd kapcsolódtam rá. Mindezt persze a Netgear-es szoftverből. Bedobott egy hasonló felületet. Itt beírtam a kódot, megsárgultak a pöttyök, majd pirosra váltottak. Megint megsárgultak, megint pirosra váltottak, és ezt játssza végtelenítve.

    Viszont átállítottam TKIP-re is, és ugyanaz. Sárga, majd piros, sárga, majd megint piros...

    Nem szívatásképp, de leírom megint: ugyanaz a kártya, ugyanaz a program, ugyanúgy AES-re állítva működik egy másik routerrel, ugyanabban a házban. Ha itt működik, és tudja kezelni az AES-t, akkor a TP-Link-nél miért nem?

    Próbáltam úgy is, hogy fél méterre volt a router, gondoltam hátha kevés a 60%, de semmi...ugyanúgy eldobja.

    Slussz poén: a TP-Link router WPA2-AES kóddal védve, és egy Nokia N8 készülékkel gond nélkül tudtam csatlakozni rá. Na bumm... :W

    MOD: Megjegyzem, szerintem is a kódolással lesz a baj, de akkor a ZTE router ugyanúgy WPA2-AES-sel kódolva miért jó?!

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák