Hirdetés

Aktív témák

  • pschio

    őstag

    azt szeretnem megtudni hogy wireless pc cuccok igaza ara kb mennyi lehet mert most egy mikros net szolgaltato (napnet kft) jott ide szeged kornyekere ''szelessavu'' netet szolgaltatni es 35rugoert arujjak az alkatreszeket a szolgaltatashoz es mivel mar tobb ponton is megprobaltak atverni nem nagyon bizom az araikban! szerintem ez a 35ezer enyhenszolva nagyon gyanus mert egy ilyen pci -os kartya szerintem kb egy 10es lehet de max igy is 20 es semmi keppen se 35ezer. a tipust termeszetesen nem irtak le csak hogy ilyen ezkoz amit font leirtam:) aztan ezt is igy elolvastuk mar eleve rohejes volt. es hianyos meg ez is! pl semmifele kriteriumok nem voltak a sebesseget illetoen! sot az o kotelezettsegeiket szinten a 0 fele igyekeztek csokkenteni. szoval azt is mondhatnam hogy szinte csak az ugyfel vallalna kockazatokat hogyha alairna. aztan igy elolvastuk az a 100 oldalas szerzodeskiegeszitest amit tulkeppen alairtunk volna! elolvastuk majd eszerevettuk hogy hianyzik belolle a 2es szamu melleklet! :) feletteb gyanus. szoval erted egyszeruen kiszedtek a szerzodesbol 2 oldalt! mi ez ha nem okirathamisitas vagy mittom en mi! aztan apam igy kerdore vonta oket hogy akkor hol is van ez. idokozben kiderult hogy a tavkozlesi felugyeletnel az o uzleti tervezetuk amit kotelesek beadni meg nem volt elbiralva -> nem irhatnak ala semmifele szerzodest az ugyfelekkel. ilyen esetben amikor meg nincs elbiralva max ingyen szolgaltathanak (proba ido). azonkivul a masik hogy az ugyfellel nem irhatnak ala 1 evnel nagyobb elkotelezettseget magyarul a 3 eves szerzodesek amiket alairattak itt vagy 20 emberrel ervenytelen, torvenytelen! ezeket a dolgokat ugyvedek montak mert apam elvitte hozzajuk a munkahelyen es elolvastatta veluk! raadasul mar az is gyanus volt hogy a sajat alkalmazottjuk a napnet kftnel erdekes modon a hatarozatlan ideju szerzodest valasztotta ami annyit tesz hogy barmikor felmondhatja az ugyfel. a masik hogy ha igenybeveszed a kedvezmenyeket amik a 3 eves szerzodesekre vonatkoznak es kevesebbet fizetsz a kedvezmeny miatt de azonban ha meggondolod magad akkor koteles vagy visszafizetni az addig igenybevett kedvezmenyeket amiket kiszamoltuk tobb szaz ezer forint! :DDD eleg jo mi??? azonkivul egy akkora tusko szerzodeskoto csovot kultek hogy semmit nem tudott. feltettem neki egyszeru kerdeseket es nem tudodtt ra valaszlni ezt kb ahhoz hasonlithatnam amikor egy szamtek uzletbe beraknak egy 70eves oregasszonyt es nem tudja mi az a cd! :D semmit nem tudod se mbit se proxy se semmi! hat az ilyenektol hogy tudok en meg barmit is. es ha valaki nem ert hozza akkor neki hogy magyarazna el. szoval ezek akkora amatorok hogy elkepeszto! rohejes!

    tanacsokat kernek szepen!

    ''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

  • biker

    nagyúr

    válasz pschio #1 üzenetére

    az m-com szegeden 90ezerért szerel...
    ennél akkor rosszabb

    én mondtam, hogy veszek 25-ért, tegyük fel azt...

    hát, aztz nem lehet, mert hangolni kell, meg elállítani, meg izé....

    hát 90-ből felrakaht akár egy AP-t is... meg erősítőt, meg nagyantennát, meg mindent...
    sztem

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • pilóta

    nagyúr

    válasz pschio #1 üzenetére

    Én azt tanácsolom, hogy ha nem bízol bennük, akkor ne szerződj le velük. Ez elég egyszerű...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • Czibu

    tag

    Nálunk Itt Esztergom és környékén Holopnet (www.holop.hu)van, 10e+fa -ért árul 32kbit-es netet(gyenge) és a nagyobb sávszélességet aranyárban méri!
    A kártya jelenlegi ára sem olcsó. Most Építünk ki saját hálózatot a városra wireless lannal. A legújjabb kártya (WMP54G-Linksys G-szabv. vez. nélk.kártya; integr. PCI ) 21800+FA, és ez csak a kártya

    Antennák pedig ezek vannak:
    Kültéri körsugárzó antenna 10dBi- 22300+fa
    Kültéri Grid-24 antenna 24dBi - 29800+fa
    Kültéri A2400-03 antenna 20dBi - 28600+fa

    a kebelek sem olcsók-250-450Ft+fa /m
    A csatlakozók pedig 1800+fa

    remélem tudtam segíteni!

    Az Élet egy szar játék! De a Grafikája nagyon OTTVAN!

  • biker

    nagyúr

    válasz Czibu #4 üzenetére

    a 450/m is nagyon tré ár, a király kábel ugy tudom bőven 1000.-/m...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • pschio

    őstag

    koszi mindenkinek a hasznos infokat! nos ugy nez ki szerzodni fogunk de elotte meg mindennek meg alaposabban unana fogunk jarni. :pschio

    ''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Aktív témák