Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Muton

    addikt

    válasz guess who #1 üzenetére

    Hi!
    hát ez engem is érdekelne
    különösen a bluethoot-os megoldások
    éa a MS Intellimouse Explorer for Bluetooth -t szemeltem ki (nem a gári v1.1 es adapterrel, hanem v1.2est használnék hozzá, de gondolom az nem gond)
    általában RTS és RPG (játék szinten) és irodai dolgok tekintetében érdekelne
    a nővérem vett egy wireless-t a laptopjához 15-ért (vmi kingstone, asszem) de annak akkora a laggja, h inkább egy használt mezei a4Tch
    problémáim konkrétan:
    -mia a különbség a wireless és a bluetoothos egér között?sebességben hogy állnak egymáshoz képest?
    h a wireless adaptert bedugom és már megy is, a bluetoothosnál meg telepíteni kell az adaptert, de utána más cuccost is kapcsolhatok hozzá? melyik pontosabb, gyorsabb?
    -ha nem használok pl Ghost-ot, akkor egy tartalék egérrel rakjam újra az xp-t (nincs kedvem a tab-okkal játszani:D)?mármint egy vezetékessel?
    -a mostani geniusom kb 100Hz en dolgozik a Mouse Rate Checker 1.1b szerint. az MS intell... egy teszt szerint kb 50 Hz. hogy kell ezt értelmezni? azt írják h pontos. mihez képest pontos? vezetéknélkülihez? ÁÁÁÁÁÁÁÁ:DDD
    nah, ha vki ki vágja a témátannak várom a válaszát én is

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

  • Egon

    nagyúr

    válasz guess who #1 üzenetére

    Eddig háromféle ilyen cuccot próbáltam: valami A4Tech, egy olyan 8-10K bruttó körüli Genius, és a saját cuccom (lásd adataim). Ebből csak az én Logitech-em volt alkalmas (az viszont szvsz tökéletesen) mindenféle játékra. Pl. a Genius-nál volt egy olyan (kikapcsolhatatlan) ''feature'', hogy (valszeg energiatakarékossági okokból) ha folyamatosan nyomtál egy billentyűt (tipikusan FPS-ben megyek előre effektus), akkor azt 2-3 mp után nem vette figyelembe...:Y:((
    Az ilyen cuccoknak sajna meg kell fizetni az árát (ami megéri, mert a többszörösét költenéd gyógyszerre egy olcsóbb, de problémás szettel nyomulva).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • tkesy

    őstag

    válasz guess who #1 üzenetére

    Én egy ilyen szettet használok: Bővebben: link

    Játék alatt (BF2, GP4...) nincs vele semmi gond, az egér pontos és gyors... :)) És a legkényelmesebb az összes eddig általam rágcsáló közül...

    Amit szokni kell rajt:
    - FLock
    - a nyilak fölötti rész kiosztását
    - a racsni hiányát a görgönél.

    Elemet kb évenként kell cserélni benne... :C :))

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Aktív témák