Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sid.:Rc211v

    őstag

    Helótok..Lenne egy problémám és nem tudom megoldani..A gépemre feltettem a vista 64-et már kb 6 hónapja ezt használom..Na most amikor bekapcsoltam a gépet és betöltött a vista bejön a háttér stb és pár mp-re rá már az internetre való csatlakozási ablak is megjelent és már az interneten is voltam ..(persze csomó autómatikusan induló programot le szoktam tiltani hogy minél gyorsabban fel álljon a rendszer)..
    Egyszer aztán a vista frissítette magát ahogy eddig is szokta és innentől kezdve amikor be kapcsolom a gépet és betölt a vista , bejön a háttér és ahogy korábban irtam erre rá pár mp-re be is jött mindjárt a netre való csatlakozás ablaka..de most már nem ilyen gyorsan jön be hanem kell várnom rá legalább 2 percet vagy valamikor többet is ..ez elég idegesitő hogy ezt meg kell várnom..már meg szoktam hogy gyorsabban bejött..
    Na most sejetem ez mitől lehet hogy ilyen "lassú a gép"
    svchost.exe alkalmazás miatt lehet ..mert a gép inditásakor nagyon sok illyen "szart" indit meg futtat a gép és sztem ez miatt nem tud nekem egyből betöltödni a netre való csatlakozás ablaka és várhatok rá 2 - 2,5 percet :(( ..nem lehet ezt valahogy megoldani ?
    hogy gyorsabban töltödjön be a csatlakozás ? köszönöm a segítséget előre is ..

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

Új hozzászólás Aktív témák