Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitus

    őstag

    válasz moonman #11885 üzenetére

    Értem köszi. Valóban nem a defrag fut azt be is állítottam magamnak olyan időpontra amikor mehet nyugodtan, én konkrétan olyan defragra gondoltam mint ami régen az ibm os/2 warp rendszerekben volt, hogy folyamatosan ment nem időzítve xy időpontban hanem teljesen realtime. De akkor ilyen nincs. Viszont vannak olyan problémák, pl. most mozilla gondot egyett és amikor elindítom akkor folyamatosan újra elindítja saját magát a task managerben több százszor megnyitja magát, az avgfree egyszer csak gondolta magát és többet nem indul el a rendszerrel és amikor újra raknám akkor is panaszkodik, hogy valamilyen service nem tud futni, és a processek között is olyanok futnak amiknek nem kellen pl punkbaster pedig nem indítottam járékot több rundll32.exe svchost.exe kb. 15x van elindulva is a többi cucc is többször. Azt hiszem újrarakom a rendszert, ezt az sp1 elött soha nem csinálta sosem volt probléma vele bár a vinyót akkor is tekerte. Lehet beszedtem valami férget? :D Na mind1 újrarakom akkor és sp1-et kihagyom egyelőre.

    Vitus

    Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Új hozzászólás Aktív témák