Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    Vettem pár hete egy külső IDE/SATA to USB2.0 adaptert itt a ph!-n [link] Bizonyosan nem hibás a kütyü, mert több 3,5"-os és egy 2,5"-os winchesterrel is gond és driver nélkül megy XP-vel. A cimborám 32 bites Vistájával már csinál furcsa dolgokat néha, elveszti a kapcsolatot másolgatás, vagy formázás közben, de az én 64 bites Vistámon teljességgel használhatatlan: hasonlóak a jelek, mint a 32 bites Vistán, csak gyakoribbak, többször egyálltalán nem jut el odáig a rendszer, hogy meghajtójelet osszon ki a rádugott eszközön lévő partició(k)nak, ha másolás vagy más művelet közben veszti el, akkor látszólag "lefagy" a rendszer és csak az USB csatlakozó kihúzása után áll helyre a rend. (nem szabályos eltávolítással ugye, mert az sem elérhető ilyenkor)

    Az eszközhöz járt egy mini CD, de azon win9x-ekhez van csak driver, fejlettebb rendszerhez nem kell állítólag. Néha felismeri a windows és "az eszköz használatra kész", majd mégis behal, néha odáig sem jutunk. Szóval van a Vistában valami unified driver az ilyen kütyükhöz, de mégsem jó úgytűnik. A rendszer állandóan frissítve van, SP1-et is ráhúztam, de attól sem javult meg. A gyartó noname, honlapot nem találtam se a dobozon, se leírásban, szóval tűlük sem lesz driver, akkor vajon honnan? Tud az Ms ilyen hibáról, vagy egyedi lenne?

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák