Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monosgeri21

    tag

    válasz ΞΔGLΞ #91171 üzenetére

    Beújítottam B telefonnak egy 650-est, alap felhasználásra meg kísérletezni jó lesz. Ha más nem, megkapják szüleim :D

    Egyébként a rendszer most lett olyan szintre hozva, ahogy a megjelenéskor kellett volna lennie. Nem annyira szopás mászkálni benne, de sajnos az appok hiánya gallyra vágja az okos tulajdonságait. Meg ugye mostmár egyre több 8.1-es app kerül elkaszálásra, így hiába ügyeskedtem fel rá a korábbi verziót, nem fog menni így se. Ha ilyen állapotban hozzák ki, talán lett volna esélyük, így viszont marad az egész a langyhúgyban... Imádtam a csempés rendszert, de kénytelen voltam Androidra menni én is. És bárki bármit mond, azért ez az Android már nem a 2013/2014-es szint, amikor még valóban hányadék volt az egész kinézetre és a használata is érdekes volt. Legalábbis számomra. Azóta nagyon jót tett a letisztultság meg az optimalizáció. Ettől függetlenül el kell fogadni, hogy ennek meszeltek. Lehet önigazolni, hogy "de működik ha így meg úgy csinálod", "az Android egy fos", "az iOS meg az újgazdagok játéka", viszont 2017-ben ez már erősen gáz. Persze 17.000 forintért egy Androidtól se kapnék többet :D

Új hozzászólás Aktív témák