Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz gzbotii #36200 üzenetére

    Egyelőre tényleg marha nagy, viszont a kijelző szép, jelentősen szebb mint a 1020-é, gondolom egyrészt mert nem pentile, másrészt kicsit magasabb ppi is, a színek is teljesen jók, pedig annyira nincs nagy elvárásom kijelzők terén, de érezhetően sokkal szebb. Sebességben is jelentősen jobb(meglepő:D), főleg az alkalmazások betöltésénél látszódik, pl. előbb megnyitottam a bing sportot, a splash screen látszódott vagy fél mp-ig kb. Amig hazaértem, az kb 1 óra volt, azidő alatt folyamatosan ie-ztem(tényleg folyamatosan, nemvolt lezárva a kijelző), ez idő alatt 8%-ot esett az akku a setting szerint szóval ami azért elég korrekt szerintem, és a 1020-al ellentétben kicsit sem melegedett(kicsit 8.0 alatt is melegedett a 1020, a 1520-ra még csak most megy a 8.1) Kamerát értelemszerűen nem nagyon próbálgattam még, bár etéren biztos jobb a 1020, de netes tesztek alapján azért alapvetően etéren sincs szégyenkeznivalója. A hangszórója marha hangos szerintem, illetve egy próbatelefon alapján a hangminőség is, bár a 4 mikrofon miatt annyira nem meglepő gondolom. :D Igazából egyetlen bajom van vele: az oldalán a sim(najó kettő, mert nemértem minek kellett nanosim..) és a microsd kártya nyílása nem túl igényesen van odarakva, ezt azért jobban is meglehetett volna oldani, ugyanis maga a készülék alapvetően nagyon minőségi, jó kézbevenni.

Új hozzászólás Aktív témák