Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psychonaut

    addikt

    válasz negyven2 #19032 üzenetére

    Akkor egyszeruben a MS allaspontja szerint hogy ha ONE szerettnel akkor vagy elfogadodd amit kinalnak vagy nem es nem lesz ilyened.
    Persze, ezt értem is és el is fogadom.

    Azt, hogy szemely szerint Neked ez nem tetszik es errol elmondod/leirod a velemenyed az sajnos nem fogja oket meghatni.
    Persze, nem is azért írom le. Neked például azért válaszoltam a kinectes hozzászólásodra, mert meg akartam mutatni, hogy hiába adtak el elég sokat, ahhoz mégsem eleget, hogy azzal indokolhassák az összecsomagolást most. Arra akartam kilyukadni, amit végülis Blyan mondott ki: ez egy rejtett árukapcsolás. Nincs vele bajom, de tagadni is hülyeség lenne.

    Bar van egy olyan erzesem, hogy egy esetleges buksnal azert az is kozrejatszhat majd, higy manapssag tulsagosan is sok a divatfikazo
    Én úgy érzem, kevesebb, mint pár éve volt. De egyébként a Microsoft erre okot is adott/ad, ha azt akarják, hogy megváltozzon, akkor csinálják azt, amit a felhasználóik kérnek. Ez egy ördögi kör (szar[nak vélt] termék->fikázás->következő termék bukása->"azért bukott, mert szar'->szar[nak vélt] termék->stb.), de csak ők tudják megszakítani.

    Maximum nem ertenek egyett vele, de ezt el kell fogadnod.
    Ezt szerintem el is fogadtam. :)

Új hozzászólás Aktív témák