Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Gothmog #79044 üzenetére

    Na jó, a jelek szerint nincs gond, csak "beragadt" a frissítés kijelzése az update-ek között (még mindig újraindításra várónak jelzi ki), valamint a főkapcsolónál is ott van a leállítás és újraindítás mellett az "és frissítés" jelzés. Viszont a gyakorlatban nem csinálja mégsem.

    Mindenesetre azért tehet egy szívességet az MS.... oké, hogy csak az nem téved vagy hibázik, aki nem dolgozik, de azért, hogy minden évben van egy-két olyan frissítés, ami a géptulajdonosok viszonylag jelentős körében galibát okoz, ráadásul olykor komolyabbat (most, ha valaki nem éri el más módon a netet vagy nem tudja élből, hogy mit érdemes csinálni, az malmozhat ilyenkor kínjában...).

    Egyébként, bár lehet, hogy nem releváns az információ (túl ideges voltam, hogy rendesen végigolvassam az MS gajdolását az update körüli gondokról), de nekem például nem ssd van a gépemben, hanem egy WD black vinyóról megy a rendszer. (Csak mert úgy láttam, hogy az MS szerint bizonyos ssd-knél jöhet elő a probléma, és ott javasolják a frissítés "elkerülését").

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák