Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz King Unique #60798 üzenetére

    Mondtam már hogy hagyd rá a vitát, mert ettől az MS még nem fogja megoldani a problémát. Sőt, nem is tekinti problémának.
    Én megoldottam magamnak és tanultam belőle, azóta a csoportházirend fogja, és amikor nem csinálok semmit, akkor rányomok, hogy update, ennyi.

    Bizonyos vagy abban, hogy az adott kontextusban az a hozzászólás, amire azt mondtam, hogy hagyja figyelmen kívül, egy betűnyi hasznos infót is tartalmazott?
    Attól, hogy beszámolok a valós problémákról, ha valakinek gondja van, igyekszem kitalálni és legjobb tudásom szerint segíteni neki, nem pedig elkezdeni vagdalkozni hardverhibával, Windows7-tel, meg XP-vel (legutóbb Doky nézte be a netbookot ugye).

    DarkFater Irfanos sztorijának második fele, "A windows nem engedi ennek a külsős programnak a használatát, mert problémákat okozhat a gépen." velem is megtörtént, a megoldás rá az alkalmazás manuális elindítása telepítés után. Utána többet nem hisztizik. Ezt ingyen bármikor bárkinek el is mondom...
    Amit utána Wolfskinnek címzett az viszont csak elvisz a málnásba, meg elkedvetlenít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák