Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Syl #56764 üzenetére

    Majd megtudjuk.
    Pont azért creators update a neve ;]

    Az a baj ezekkel az ujabb feature updatekke, vagy minek nevezzem, hogy igazából alig aligvan bennük valami, ami használható, vagy akárcsak kipróbálásra érdemes lenne.
    Pl game mód, és game bar. Insiderként pár napig, hétig használtam, és azt kell mondjam, többször volt idegesítően tolakodó a game bar (minden fullscreen alkalmazasba bemászik), mint hasznos. Emiatt kikapcsoltam, de akkor pedig nem lehet visszakapcsolni, csak a gephazsban.
    És most hirtelen más nem is jut eszembe, ami ujdonságként előjött volna, vagy amit eészrevettem volna, hogy új. Pedig van, csak azoknak a funkcióknak a közelébe SEM megyek.
    Vagy azért, mert nem használok ilyen dolgokat, vagy azért, mert van rá jobb, nem MS szoftverem.
    Pl. Paint 3D?

    Közben nézegettem a Posta appot is. Csak tudnám minek nézegetem, hsizen tudom, hogy alkalmatlan a használatra.
    Legújabb észrevételem az volt, hogy kaptam egy levelet, amit a gmail webes felületén tökéletesen meg tudtam nézni, de a posta app csak a szöveges részét mutatta, azt is rosszul.
    Volt benne egy kép, ami azthiszem nem csatolva volt, hanem beszúrva (egyébként outlookból küldték, exchange szerverről), és volt benne 2-3 hivatkozás, mint pl. webcím, levélcím, amiket a posta csak szövegesen tudott megjeleníteni.
    Azt a régi rinyálmányomat, hogy a gmailból nem képes a megosztott naptárakat megjeleníteni, már nem is mondom :)
    Hihetetlen számomra, hogy a gmail levelezője, naptára (androidos appként) mennyivel jobban meg van csinálva, mint a microsoft saját, windowsos megoldása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák