Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz TRob1 #26807 üzenetére

    Próbáltam egy Norton Security Scan-t is, de az vmiért - számomra gyanúsan - hamar végzett... viszont szintén nulla találattal. Egy Panda, Ess meg még nemtom mit néztem meg baxik menni mind Chrome, mind Edge alatt.
    ActiveX-et akar, amit nem kap meg mert: "a rosszindulatú programok nagy része éppen az ActiveX segítségével kerül a gépre az ilyen web szerverek meglátogatásakor. Ma már sok biztonsági szakember az ActiveX-et tartja az első számú veszélyforrásnak." vagy: "A Spyware-ek az aktív tartalmak által történő terjesztésekor főleg ActiveX vezérlő elemeket használnak. Ezek segítségével a számítógéphasználók helyi, vagy az internetről letöltött programokhoz, vagy programrészekhez nyúlhatnak és azokkal funkciókat működtethetnek. Ezeket a vezérlő elemeket fel lehet használni károkozó programok, mint a vírusok, vagy a Dialerek becsempészésére. Mind gyakrabban használják ezeket arra is, hogy Spyware-eket juttassanak be a számítógépekre." vagy... :R Részemről zártam a témát, használ mindenki amit akar. Én megvagyok a Defenderrel is (nagyritkán egy MBAM futtatás, de nemigen talál semmit, komolyat meg főleg nem)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák