Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    szisztok, azt szeretném kérdenzi, hogy másoknál is előfordulnak-e ezek a rpoblémák, vagy csak nálam?
    1.: az Edge elég hektikusan működik, 3 esetből kétszer egyszerűen befagy, nem lehet kikapcsolni, ablakot nem engedi bezárni, csak feladatkezelőből a folyamat leállításával. Egyébként tetszene, nekem az addonok se hiányoznának annyira, ha stabil lenne, mert gyorsnak nagyon gyors.
    2.: néha úgy ahogy van bekrepál az tálca: a start menü nem jön fel, az értesítéseket nem engedi felhozni. Rányomok, és reagál a gomb (mittomén elsötétül, szóval van valami effekt majd a nagy semmi) ilyenkor kikapcsolni se tudom a gépet, múltkor 20 percet állt így rommá fagyva aztán meguntam és battery ki
    E6430, jogtiszta Windows, a dell listáján a tesztelt és támogatot notik között van
    Előre is köszi a választ
    (kicsit elsiettem ezt a dolgot, most visszasírom a W8.1-et én már azt is nagyon szerettem. Start menü egyáltalán nem hiányzott, ott a keresés, bogarássza a fene a listákat. Ahhoz túl rövid az élet)

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák