Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pushalias

    addikt

    válasz Taifa Díaz #34041 üzenetére

    Kezdjük a puszta tényekkel.

    Az általad vázolt megoldást nem „a Microsoft” javasolta, hanem az Answers fórum egyik moderátora de ő sem egyedüli megoldásként, mint te. Tette ezt két olyan Microsoft cikkre hivatkozva, amelyek közül az első a "rendszerfájl-ellenőrző eszköz" futtatását javasolja, a másik pedig a Microsoft Dev Center Hardware szekciójában foglalkozik a hibaüzenettel, és egyetlen szóval sem említi, hogy a kedves felhasználó bármilyen malware keresésnek nekiálljon. Driver frissítést azt például ajánl, ami egy hardware szekcióban nem is meglepő. És nézzenek oda, hát nem arról értekezik közben, hogy ott egy kivételt valaki nem kezelt le? Bár ez annyira nem fontos, nem adnak a bótban kenyeret arra, hogy nekem van igazam.

    Ott állunk tehát, hogy a Microsoft valójában nem javasolta a malware ellenőrzést. Az általad linkelt információk alapján semmiképpen.

    Foglalkozzunk azért egy kicsit a „ki is itt a bunkó” problémával is, ha már a válaszod nagyobbik fele arra van kihegyezve.

    Én a kétségemet fogalmaztam meg, és mivel éreztem, hogy esetleg lehet éle a mondandómnak, ezért szánt szándékkal odaírtam elé, hogy no offense, vagyis ne tekintsd a személyed elleni támadásnak. Úgy gondoltam, egyszer élünk, igyekszem udvarias lenni.

    Te erre voltál szíves taj paraszt módjára reagálni, lehurrogásról és vegytiszta nagyképűségről értekezni. Ó, és persze utána nézésről, ami nálad a gyakorlatban a legelső relevánsnak tűnő google találat hevenyészett átfutását jelenti ezek szerint. :)

    Összefoglalva tehát vegyük sorra, mit ajánlottál nekem:

    a) nézzek utána, mielőtt csiripelek
    b) ne legyek bunkó.

    Most vegyük sorra, mit tartottál be ebből te:

    Egyes goromba, tapló, esetleg vegytiszta nagyképűséggel rendelkező emberek ilyenkor valószínűleg egy éjjeli ragadozó madár és egy jóval kisebb méretű, ugrálva közlekedő másik madárfaj közötti kommunikációt emlegetnék. De ne foglalkozzunk velük, ők bunkók és nagyképűek, tehát nem követendő a példájuk, amint ezt tőled is megtudhattuk.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 9 / HP 8470P

Új hozzászólás Aktív témák