Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Livius #56576 üzenetére

    Megnézed a history-ban, hogy melyik a legfrissebb update, ami fel lett telepítve. Majd onnantól letöltöd manuálisan az összes frissítést, amit máig kiadott a Microsoft.
    Ha megmondod a dátumot, akkor csinálok neked egy listát.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

  • efi99

    senior tag

    válasz Livius #56576 üzenetére

    Na, ezt tegyétek fel külön, restart, ezután nekem 3 perc után megkereste őket és utána gyönyörűen le is töltötte hamar!
    64 bit: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=51853
    32 bit: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=51857
    :C

    [ Szerkesztve ]

    Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz Livius #56576 üzenetére

    Tiszteletem és üdvözletem. Livius

    Megerősítem véleményedet hogy igaz amit mondasz te is. :W :)
    A kollégám helytálló véleményét igazolom, ezzel a szándékom ez: nem konfrontálni akarok senkit sem mert nem is teszem meg sohasem. :) :K :K
    A frissítési mizéria látom nemcsak nálam van jelen: sajnos sok kollégámnak okoz komoly és nem is vicces problémákat.
    Lényeg kommunikálni szeretnének egymással; munka; családok;barátaik és másokkal is esetleg....

    A kulturált emberi hangú kommunikációt preferálom és a viccet is szeretem és veszem is a lapot ahogyan mások is...
    A témához szólnék és idézem a soraidat, " lassú lett a Windows Update frissítés keresése nálam.", gépem végre jól működik most kapcsoltam ki és majd befejezem: a végleges beállításokat is mert elegem lett. :W :W :) :K

    A lényeget kihangsúlyozom direktben be is idézem, "Microsoft Windows 7 Professional 64bit OEM magyar XY-forit", az üzletben vett jogtiszta termékért fizettem ki a pénzt, és kárvolt váltanom...
    Hangsúlyozom ezért sajnos szánom vagy nem így is van...
    A jó öreg jogtiszta Xp-met váltottam le....
    A dx10-es support miatt: de jól megtanultam a leckét...nesze.....fogjam meg jól...:W :W :) :K :R
    A játékok csábítottak erre de már nincs kedvem játszani, talán majd máskor teszem, mert belefáradtam a mizériába.............

    A téma win frissítése megszokott lehetőség számomra is mindannyiunknak.
    A net elérésének lehetősége nagyon fontos mindenkinek a számára.
    A barátainknak és mindenki másnak is fontos témája hogy beszélni tudjunk egymással kulturált emberi formában.....
    A kulturált emberi kommunikációt preferálom de most is de itt: Görögül elkeseredve mondom; a PI......ba: örökös gondokkal és problémákkal, sosem gondoltam hogy így is kikelek emberi formámból...

    Döntöttem hogy kell ez nekem nem és nem.
    Egy rövid dal szövegét írnám: nem nem soha nem nemleszekjátékszered.....w...........nem....fs......sohasem de nem teszem.....többé sohasem.
    Az vezérel mától: kommunikálni kell tudjak minden embertársammal ha kell és szükséges gúnyolódás kizárva részemről bitósan mondom.
    A lényeg platformot váltok: Linux is-lett>> irányom a kulturált emberi kommunikáció világát választom és sok rendes embert ismerhettem meg így írásos formában.
    A lényeg itteni és más fórumokat és kollégákat sem hagyom ki és köszönök minden segítséget amit itt kaptam tőletek is. :) :R

    A gépemet most ki kapcsolom és w.....fs kifejezéssel. format c: label=empty, default: /Boot restart go; bay bay, wind<<<udate=1< 0, time out=??, not fund hi hi, end off ram..................................

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák