Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erzsébeti

    tag

    válasz szabonagyur #35134 üzenetére

    "Amúgy update előtt drivereket felraktad a géphez? Nem lehet, hogy valamit leszed az update valamihez és az nem tökéletes és így nem indul el a gép?"

    Nem cifráztam semmit. Simán felraktam a rendszert, majd hagytam neki az első szabványos frissítést (ez volt az a bizonyos 200Mb). Ez után "szállt" el minden alkalommal.

    Valszeg kipróbálom egy frissítés tiltással, úgy ahogy írod, hogy felnyomom még a videokártya gyári driver-ét. Hátha...
    De ez a hiányzó zárolt 100 megás partíció bassza a csőrömet..
    Hogy tudom ezt a 80 Gb os partíciómat úgymond megszüntetni? Vagyis, hogy a wint ide tudjam tenni?
    A 900-ast nem csesztetném, mivel ide felnyomtam már egy rakás mentést a régi vinyóimról ami most a gépben van.
    Persze, ha másként nem megy akkor mehet a levesbe az adat, mivel még meg van a régieken, de ha nem musz akkor nem batytatnám azt..

    Telepítéskor felajánlja, hogy a 80Gb-osra, vagy a 900 Gb-osra tegye a rendszert, de más lehetőséget én nem láttam. Ott azt is fel ajánlja, hogy formázhatom akár az egyiket akár a másikat.
    Kipróbáltam, és formáztattam vele a 80-ast, de a végeredmény ugyanaz lett, mint legelőször.

Új hozzászólás Aktív témák