Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SziAtee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre is bocsánat, ha rossz helyre írok, de nem találtam így hirtelen erre alkalmasabb helyet és nagyon nagy segítségre lenne szükségem.

    A szakdogámat írtam wordbe, amit levelező progin keresztül nyitottam meg. Egy idő után valamiért nem akart keresni a doksin belül, ezért fogtam elmentettem és bezártam. Ez után nem tudom hova mentette a doksit és azóta sem találom. Már próbáltam mindenhol keresni, találtam is valahol a temporary internet files-ba egy ugyan olyan nevűt, de nem azt tartalmazza amit írtam. Lehet, hogy máshova mentette csak nem találom, vagy amit találtam az az és kezdhetem előről?? A wordben nem látom a doksit legutóbbi megnyitott doksik között.
    Könyörgöm valaki írjon valami megoldást!!

    Előre is nagyon köszönöm!
    (Ha nagyon rossz helyre írtam gondomat,légyszi irányítsatok át máshova. Köszi)

  • SziAtee

    csendes tag

    Nagyon köszönöm a gyors reagálást mindenkinek! A *.doc-os keresési módszer (nagyon részletes keresést alkalmazva egy progival) meghozta a sikert. Igaz, szinte minden doksit meg kellett nyissak, de rátaláltam. Ezentúl jobban meggondolom hova mentem az ilyen fontos dolgokat. :)

    Tényleg hálás vagyok a segítségért! Köszi!

Aktív témák