Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaleeCa

    csendes tag

    Sziasztok!

    A LABstudio Bt. az Elite Media márkanévvel három éve nyújt testreszabott és professzionális szolgáltatásokat a média számtalan területén. A vállalkozás alapításánál és azóta is a legfőbb célkitűzésünk, hogy partnereinknek egy helyen, egy kézben nyújtsunk segítséget a céges megjelenéssel, marketinggel és reklámmal kapcsolatos területeken. Szolgáltatásaink körét folyamatosan bővítjük.

    Cégünk most új álláslehetőséget ír ki:

    WEBPROGRAMOZÓ

    Feladatok:
    - PHP, MySQL és JavaScript alapokra épülő webfejlesztés

    Követelmények:
    - PHP, MySQL, JavaScript alapos ismerete és gyakorlata
    - HTML, CSS, XML alapvető ismerete

    Elvárások:
    - Nyitottság új ismeretek gyors elsajátítására
    - Jó kommunikációs és kifejező készség
    - Precíz, pontos, türelmes, konfliktustűrő
    - Nagy terhelhetőség
    - Minimum középfokú végzettség
    - Alapfokú angol nyelvismeret

    Bővebben: [link]

    A fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igényt a referencia munkákkal az
    info @ elitemedia . hu címre várjuk. Levél tárgya: karrier

    Üdvözlettel:
    Méhész Pál

    Üdv: Palee