Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • takjoe

    tag

    A Hojos_SI_8c- program nagyon szuper , 3 napja használom és nem is szeretnék megválni tőle. A "tudós" kollégáktól sőt ha lehetséges egyenesen mestertől szeretnék megoldást találni az alábbi problémákra:
    1/ az indításkor egy pár másodpercre megjelenik egy felirat:

    Mort.script v 4.3 b15
    "mscr" and "mortrun" extension registered.Please run any "mscr/mortrun " file or read the manual.
    (c) Mirko Shenk

    jelent-e ez valamit, esetleg hatással van a következő problémára:

    2/ A Win CE -be való belépéskor a taskbar mindig visszaáll "auto hide"-ba, hiába állítom be.
    3/ A Win CE-ből való kilépéskor (GPS ikonnal,csak azzal tudok a Windowsból kilépni?) újraindul ,majd a SI-be be tudok lépni, de ott már lefagy. Csak resettel indul újra, néha 2-3-szor kell resetelni.

    Más:
    - Mario játék nem indul, lefagy (annyira nem fontos)
    -PDF fájlokat nem tudok megnyitni
    -az internet böngészés nem megy :bluetooth-on - telefonon keresztül tudok csatlakozni, az alapból benne lévő IE lefagy, az Operát nem tudom kipróbálni mivel a bluetooth-os csatlakozó felületeből ki kell lépnem, hogy az Operát megnyithassam, ekkor azonban lecsatlakozik a telefonról és a netről.
    Erre esetleg valami megoldás?

    Kösz előre is , nem szeretnék lemondani erről a jó kis felületről.

    János

  • takjoe

    tag

    Köszönöm,egyetlen kérdés kivételével itt a fórumon és priviben már választ kaptam, az egy ami még maradt,hogy az internet böngészés nem megy :
    bluetooth-on - telefonon keresztül tudok csatlakozni a netre,de ha rámegyek a Bluetooth ikonra,nyit egy oldalt különböző ikonokkal,ezen tudom a telefonomat párosítani,ill, csatlakoztatni, ha csatlakozom automatikusan megnyitja a gyári IE-t , ami nem nyílik meg, vagy elkezd valamit tölteni ,de lefagy. Ha más böngészőt akarok megnyitni, pl. a hojos féle Operát , akkor ki kell lépnem a Bluetooth oldalról, ekkor a telefon automatikusan lecsatlakozik ,így már nincs net összeköttetésem,és nem tudok semmilyen böngészőt megnyitni.
    Akitől eddig kérdeztem,mindenki USB-n számítógépen keresztül használja.
    Erre esetleg valami megoldás,tapasztalat?
    Kösz:János

  • takjoe

    tag

    válasz Hellas #547 üzenetére

    Kösz a tippet, sikerült!!!
    A mini billentyűzetet nem lehet valami nagyobbal helyettesíteni? Erre nem tudtok valami megoldást? Az én remegő kezeimnek ez túl kicsi. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák