Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wilbur Smith

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem mezítlábas x920-asom van, nem BT, de nem találtam ilyen topikot, ezért pofátlankodok ide - bocsánat érte! Igyekszem visszaolvasni, de nagyon kevés az időm és sürgős tanács kellene, elnézéseteket kérem. Van egy kis gondom a masinával, a következő:

    Ha hálózatról vagy szivargyújtóról elkezdem tölteni a készüléket, amint elindul a töltés, megjelenik az adatátvitel (!) jelzés a képernyőn és a navigációból egyszerűen kilép a gép, mindent újra kell indítani. Érdekes, hogy a beírt célpont és az útvonal megmarad, de pl. iGO Primo-nál a bal oldalon lévő megtett útvonalat jelző sáv nulláról indul újra, vagyis az újraindítás GPS pozícióját veszi kiinduló pontnak és mindent onnan számol. Gondoltam arra, hogy resetelem a masinát, de nem mertem még megtenni. Nagyon zavaró és veszélyes is, hogy menet közben, amikor energiát kér, rádugom a szivargyujtó-töltőre, erre minden leáll, jön az adatátvitel animáció és én meg fejvesztve nyomogatom a képernyőt miközben azt sem tudom, merre megyek. Kérlek Benneteket, segítsetek! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák