Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sokáig teljesen elutasítottam, hogy konzolon ilyesmit játsszak, volt PS4-em, de nem ilyen célra. Aztán elszálltak az árak hardver fronton, és úgy gondoltam, hogy nekem nem éri meg az a néhány cím, amit egy évben előveszek, hogy 6-700 ezer forint álljon egy asztaliban. Megmaradt természetesen az is, de egyelőre nem fogok rá költeni.
    Erősen kompromisszumos megoldással játszottam már amúgy is rajta. Warzone is eléggé le van butítva, hogy hozza a 60 FPS-t. Egy barátom kölcsönadta egy napra az ő konzolját, kipróbáltam, és arra jutottam, hogy teljesen vállalható. Asztalnál ülve, a monitoromra kötve gyakorlatilag a 75 Hz a szűk keresztmetszet FHD-ban. Nagyon gyors, akadásmentes, szép. Gond nélkül támogatja a perifériákat amiket használok (Logitech MX Keys és MX Master + Astro A20), csak a két usb dongle-t kell átdugnom, és mehet is.

    #251csibe1: Hát nem tudom, biztos én vagyok akit a kipécézett a játék, de én kurva sokat szoptam vele. Össze sem tudom számolni hányszor kellett újratelepíteni, ellenőrzést futtatni. Nem indul, akad, új driver, frissíteni, stb. Beszoptam az összes típushibát ami előjött. Volt több hét olyan időszak amikor 2-3 perceket tudtam játszani, mert valami hibával folyamatosan kivágott.

    "Aztán meg lehet kínlódni ha valamilyen pakkot nem tölt le a játékhoz a konzol." Jah, ami végül kiderült, hogy egy elég fosul kommunikált változtatás, és nem a konzol hibája. Bekapcsoltam az on demand texture streaminget, és működik, ráadásul a 4K TV-n bitang jól néz ki.

    Nem akarok senkit téríteni, ez kb olyan meddő vita, mint az Apple vs Android. Nekem bejött a váltás eddig. Vanguardot már biztos, hogy csak PS-re fogom megvenni. Illetve kíváncsian várom, hogy az új BF rész is ténylegesen fogja-e támogatni a billentyűzet + egér párost.
    Illetve azt, hogy visszarendeződjenek a hardver árak, mert nem tettem azért le egy új videokártyáról, de lényegesen hátrébb sorolódott, illetve ha rá is szánom magam a gépfejlesztésre, biztos, hogy nem úgy, és annyit fogok meglépni, mint amit terveztem eddig.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák