Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz superecneB #9782 üzenetére

    Messer G2/trop után enekem sem volt olyan gép a németeknél, amivel szívesen repülnék. A G6-ost egy ideig kedveltem, de ahogy a BearCat-ek és Spit-ek folyton elpicsáztak, ráuntam. Fókákkal szintén így voltam, mikor az F8-as Fóka is maximum 15,8 m/s emelkedésre képes, ezzel szemben a Spitfire LF Mk IX 26,8 m/s-mal emelkedik... Nem tudok magassági fölénybe kerülni, ha mégis sikerül, az kb 20 percembe telik :U
    Most picit szenvedve fejlesztgetem a D-9-es Fókát, attól már többet várok.
    A brit gépeket viszont szeretem, főleg a Spitfire szériát az Mk XVI-től kezdve (azelőtt törik, mint a ropi). LF Mk IX pl máig kedvenc gépem, iszonyat jól fordul, tűzerő is jónak mondható, és emelkedik, mint az álom. Egyedül arra kell ügyelni, hogy 580-as tempó felett óvatosan kell a mozdulatokkal bánni, különben elhagyom a szárnyát, de meg lehet tanulni a határon használni, jó meccseket sikerül vele mennem

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

  • RG4L

    őstag

    válasz superecneB #9782 üzenetére

    Igen, relatíve kevés japán gép van, és akárhányszor feljön ez a téma, ideges leszek.

    Mióta bekerültek a tankok a játékba, a repülős rész totál le van fosva, szinte szó szerint. Mivel már kezdenek kész-közeli állapotúak lenni a német és orosz tank tech tree-k, hát nem elkezdik bepakolni a prototípusaikat? (Legjobb példa a mostani SU-100Y, T-34-100 stb.) Ez a két tank már megfelel két japán gépnek... ami vicces is, mert Lassar azt mondta, hogy Ki-83 és A7M WiP, tehát éppen készülőfélben vannak. Hol a Ki-94, Ki-100, Ki-44 több verziója (egyet kapunk most), Ki-61 maradéka, többi Ki-102-es, pár bombázó és esetleg valami tier 5-be?

    Nem kell az ide. Minek?
    Patchek óta rinyál a játékosbázis, hogy a Zérók rossz BR-en vannak, LENTEBB KELL VINNI MINDET. Mert igen, lentebb kell vinni, nincs mese, egyik Zéró sem ér fel a postwar szövetséges gépekkel. N1K2-ket lentebb kell vinni és alá kell tenni a rendes motorját. Ki-84 Ko rohadtul nem 4.3-as gép. J2M2 3.3-on, hát mi ez? Nem bánom, hogy van pár undertiered japán gép, de ez már vicc, akármelyik nemzetnél lenne, szúrná a szemem.

    De, tök logikus rá a válasz.

    Ha a Ki-84 ko-t fentebb vinnék, mondjuk 5,3-ra, kb. jó helyen lenne. Otsu és Hei között van 0.3 különbség, mert a Hei cipeli a 30 millis ágyúkat. Az mondjuk időközben senkit az ég világon nem zavar, hogy mind a három típus alatt ugyanaz az erőforrás duruzsol. Le van fosva.

    Kit érdekel, hogy az A6M5 egy fikarcnyival sem jobb gép kb, mint az elődje, az A6M3. Dehát, be kell tölteni szépen a kis BR helyecskéket, hogy mindenhol működjön a matchmaker. Miért? Mert ha az A6M2 3.3-on van, akkor legyen az A6M3 nagyon max 4.0-n, legyen az A6M5 szintén ugyanitt. Van 3-3 különböző típus az A6M3-ból és A6M5-ből, azaz 6 gép lenne 4.0-án, kb ahova valóak. Dehát természetesen ez így nem oké, egyáltalán nem, tehát akkor szépen 3.3-tól 5.3-ig elosztjuk őket, kit érdekel, hogy a 5.3-as gép már jetekkel ellen is mehet, nem? :)
    Ugyanez igaz a többi japán cuccra is. Ki-84-esek között csupán fegyverbeli különbség van, ezért plussz súly ezen-azon a modellen, minimális FM változás (ha van egyáltalán), mégis 2.0-ás BR szórás. J2M2-J2M3-J2M4 és majd a J2M5 szintén 2.0-ás szórással van. J2M2 és J2M3 alatt ugyanaz a motor van, a J2M4 az első, amit más hajt, J2M5 pedig nagyon hasonló a J2M4-hez. Sebaj, ezeket is szétszórjuk, az első modellt 3.3-ra tesszük, had élje ki vele magát a hülye.

    Ha valaha tényleg bekerülnek a játékba a fentebb említett gépek (Ki-94, Ki-83, satöbbi), amik TÉNYLEG 6.0-6.3-as gépek és teljesítményben simán, nagyon simán felveszik a versenyt az F8F-1B-vel, Griffonokkal, La-9-el, Tempest Mk.II-vel, satöbbi, satöbbi, tehát minden igazán izmos propelleres géppel, azokkal mi lesz? Igen, tudom, hogy be lesznek téve 6-6.3-ra, mert ott a helyük, de akkor nem fogja szúrni a szemüket, hogy némmááá, tényleg ezek a gépek lennének helytállóak a max propelleres BR-en.

    Mennyi idő volt, amíg feltolták a Griffon Spiteket a helyükre? Közben szerencsétlen N1K ott csücsül 6.3-on, mind a kettő, még mindig. Amikor fórumon a WTPC csinált topikot, hogy írjuk le, mik a legrosszabbul besorolt gépek, minden 3. válasz az N1K volt. Redditen szintén megkérdezték, N1K mindenhol. De nem, nem és nem lesznek lentebb téve, mert nincsen, ami a helyére kerüljön. Miért nincsen? Mert orosz tankokra van szükség, amikből nincsen még 6 milliárd a játékban.

    Mikor fog japán új pályát kapni? Úgy értem olyan pályát, ahol nincsen automata szövetséges győzelem (lásd: Saipan, Midway, Iwo Jima, stb.). Finnország most oké, mert kell téli pálya. De az isten szerelmére, a háború egy nagyon fontos színterét szarják le úgy, ahogy az van. Annak rendje és módja szerint.

    És akkor jöhet mellé a többi dolog, a továbbra is túlteljesítő amerikai .50cal avagy a továbbra is alulteljesítő 20-30mm-es ágyúk sztorija. Hónapok óta képtelenek voltak leprogramozni, hogy annak a tetves robbanótöltetnek nem szikrákat kéne szórnia, hanem az ellenséges gép darabjait tépni. Miért rendelkezik ugyanolyan kezdősebességgel a Type 99 type 1 és type 2 által lőtt lövedék? De ez nem baj. :)

    Egy dologgal nagyon el vannak tévedve Gazsiék, az pedig a prioritás. Tehát szerintem az nem állapot, hogy most feltuningolják a Briteket repülőkkel és japán pedig patchek óta kapja a majdnem ugyanazzal a 3D-s modellel rendelkező J2M széria különböző verzióit. Most is egyetlenegy árva Ki-44-es szerepel eddig az előzetes patchleírásban. Belehaltak volna, ha egyszerre bepakolnak vagy 3-at? Biztosan igen, de amúgy nem, csak innen látszik, hogy a következő patchben (mármint 1.51 után) jönni fognak a Tea tankok, ezért kellenek új brit gépek, hogy a mixed csatákban legyen választék, azazzzzzzz mivel már kész egy Ki-44 3D-s modell, majd mostantól jön minden patchben egy új Ki-44 variáns (ami feltehetőleg csak fegyverzetben fog eltérni, húú), talán beslisszan a G5N2 és G8N2 (mert ezek szerepelnek a nyelvi fájlokban, ugyan nem tudom mióta), majd aztán egyszer a többi, talán még valamikor megkapjuk a Ki-61 Kai-t is. :)

    Utánna pedig majd olasz tech tree, akkor annak külön patch lesz, mert indulásnak kell vagy 20-25 gép nekik (alig várom már őket és kárpótolni fognak a japán hiányosságokért), akkor azért nem lesz japán gép. Istenem, szóval na, nem egyszerű japán sorsa a játékban sem, ahogy a háborúban sem volt az, na de ennyire szivatni őket már művészet.

    War Thunder: Gelesztaa

Új hozzászólás Aktív témák