Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz KROK640 #16569 üzenetére

    ...és ilyenkor vetődik fel a kérdés, hogy tulajdonképpen mit is akar a "játék" a lehúzáson kívül, merthogy ezekkel a feladatokkal csak a kényszerű csapattársak élményét, sikerességét rombolja, az is biztos...

    ---

    Javítás: nem 12, hanem 15 bázis kidobása a kötvényes feladat, de már 12-nél járok, ennyire megkönyörült rajtam az MM (Panaszkodj és minden megadatik! ;] ) - és rátaláltam a már évekkel ezelőtt kifejlesztett és felfejlesztett, rank hármas Dornier Do 217 E-2-re, ami a 4 tonna bombájával egy bázist, önállóan ki tud ütni (igaz, hogy nem annyira mozgékony, mint a japcsi B7A2, ami még nehezebbé teszi a túlélést és a sikeres rombolást is a némettel), de az a 4.7 már nem túl egészséges környezet az ilyesmire, mivel ott minden bizbasz, legalább 20 m/s-kel emelkedik és vagy 200 km/h-val gyorsabb is nála - meg többen is jönnek föl az átlagosnál az "ingyen" frag-ért...

    Ja, ha már B7A2...
    6000 méter fölött dobáltam véle, amikor az igennagytudású P-63 a biztos siker tudatában kezdett rám nyomulni. Ekkor, az utolsó dobás után megindultam hazafelé és elkezdtem zuhanni. Amcsi gép zabla szájba, szemellenző föl és csak közelít. Mikor már-már lőtávolba ért, akkor dobott vissza a pályára a script (nem lehet kirepülni a map-ról), őkelme meg távolabb került 1,5 km-rel és pont a csapattársaim bejöveteli pontja közelébe, így hamar megkergette és lelőtte a falka. :C

    ---

    ...és ha már régi gépek: úgy emlékszem, hogy anno még voltak 37 mm-es gépágyúval ellátott P-38-ak is, amiket most nem találok...
    Rosszul emlékeznék, vagy történt velük "vmi"?

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák