Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz SP4C3 #10803 üzenetére

    Értem én, hogy gőzgép... nyílván nem azzal van gond, hogy nem lehet kilőni (a Hellcatet - Jumbo meg...).
    De mire a felsorolt típusok odafáradnak az objective területekre, addigra a Hellcat már szépen felbokrozva várja őket, akár egész szokatlan helyekre befészkelve. És nem az a baj, hogy olykor 1-2 ügyes szemtelenkedőt ki kell artyzni valahonnan, hanem, hogy kizárólag egy oldalra (eltekintve 1-1 egyéb nemzetnél előforduló copy-paste típustól) egyszerre falkában sok db kerül csatába - ami meg véletlenül nem az, az meg Jumbo vagy M6 (néhány UK tankkal keverve általában). Azok a típusok, amik ezen a szinten rendelkeznek még valamiféle effektív, megbízható páncéllal.
    Bizonyára van valami oka, hogy miért jó, ha szigorúan egy oldalra kerül a kiemelkedő sebesség és a bizonyos körülmények között ez ellen effektíven használható páncél. A másik oldalra a közepes, vagy átlag alatti sebesség, párosítva a közepes, vagy ez alatti páncélzattal.

    Malibutomi:
    Rank III fölé nem is szívesen mennék. BR 3-4 környékén tűnik kellemesnek, de most a küldetések miatt kénytelen vagyok/voltam magasabb ligába felmenni (kétlem, hogy a high tier jutalom tankhoz lesz türelmem) .

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák