Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xpedient

    tag

    Én is "boldog" tulajdonosa vagyok egy ilyen készüléknek.Szerencsére megrendelésre hoztam, nem az enyém lesz.
    Az én tapasztalataim a következők: az előttem szólók hibafelsorolásából nekem csak a GPS-el, és az IMEI-vel volt gondom. Nem recseg-ropog, nincsenek összeszerelési hibák, az érintőkijelzője is jó. Mondjuk ez a hátlapmegoldás elég érdekes, még nem láttam ilyet. A 3 alsó érintőgombja viszont sosem világít. Nem tudom ez mindegyiken ilyen-e, vagy csak ez hibás. Az akksi rohadt gyenge, 1 napot sem bír ki. A töltő is csak 500mAh-ás, én ki sem próbáltam azzal, a saját 2000 mAh-sommal töltöttem. Sztem egy ilyenre megéri beruházni, pár 100 Ft, és radikálisan lecsökken a töltési idő.
    A GPS semmit nem fog, nem is foglalkozok vele. Ráraktam a geekbuying-os 2013.12.09-es firmware-t, mivel egy nyamvadt Play áruház sem volt a gyárilag telepített alkalmazások közt(nem is értem hogy lehet anélkül kiadni egy androidos telót manapság). Minden jól működött, csak telefonálni nem lehetett vele. Az IMEI-kkel volt gond. Mind a 2 INVALID. Az itt leírtak alapján megcsináltam Mobiluncletools-al. Jó is lett. Illetve csak részben. Ugyanis csak az egyiket tudom aktiválni. Bárhogy is állítom, csak a Phone1-es IMEI lesz jó, a Phone2 mindig INVALID. Erre nem tud vki esetleg megoldást?

    Kicsit OFF: vámolták a készülékemet, bár már több éve rendelek rendszeresen külföldről, sosem volt még ilyen. Pedig volt már ennél jóval nagyobb értékű, vagy nagyobb méretű csomagom is. Számlát kértek tőlem, amit be is küldtem. De nem fogadták el, hanem ők állapították meg a valós árat. Ami 103,99 USD-re jött ki nekik. Tényleg ennyiért lehet hozzájutni a készülékhez, de én akciósan vettem a pandán, úgyhogy nekem nem ennyiben volt. Nem értem minek kérik be akkor a számlát, ha úgysem fogadják el.
    Ja meg kínából 3 hét alatt jött meg a cucc, a vámon meg 1 hónapig ültek rajta....

Új hozzászólás Aktív témák