Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacasd

    csendes tag

    Sziasztok
    Üj vagyok itt. Nekem van ilyen telefonom, azolcsosagon rendeltem (én hülye). Marha hosszú ideig érkezett, plusz fizetnem kellett vámot. Ez nagyon megdobta az árat. :(((
    Na mindegy, látom sokan a GPS- sel szívnak. Az én készülékemen működik, teljesen meglepő módon. :C Állítgattam a korában leírtak közül mindent, agps, wifi, epo frissítés, stb stb. és ha most bárhol bekapcsolom szabadtéren 1 percen belül talál jelet.

    Kis hack van benne. Megkerestem az antenna 2 érintkezőjét, ez gyerekjáték, a teló hátulján a bal felső sarok. Szétszedtem és tettem rá dipól antennaként funkcionáló 2 db sodrott vezeték elemi szálat. Ezeknek a hosszát a GPS L1 és L2 jelek frekvenciájának hullámhosszához tartozó hossz felének vettem (95 és 122 mm) A matrica antennából nyilvánvaló, hogy melyiket melyikre kell tenni ( hosszabbat a hosszabbra) Ezt próbálgatva az mutatkozott ki, hogy ha a telóból kiállnak ezek mint egy cincér két csápja, akkor tök frankó a vétel, ha meg behajtogatom a keret alá, szépen ívben elvezetve, akkor pikulát se ér. Ezért, mivel mégse járhatok egy cincér telefonnal :D a hátlap alá van nagy rádiuszos hajtással berakva, szikszalaggal leragasztva, igényessen szentimentálissan.

    A készülék adatai:
    MOLY.WR8.W1315.MD.WG.V15.P2, 2013/10/30 11:49
    3.4.5 linux-serverbuild8@inux-server-build8-desktop #1 Fri Nov 15 17:06:31 CST 2013
    ALPS.JB5.MP.V1.11

    Forgalomban azért tud hülyülni, pl áthelyez másik utcába néha és akkor újratervezés, meg a sebességet lassan számolja ki. Ha pl gyorsítok 10 mp alatt 30-ról 50-re akkor a teló az 50-et csak 15-20 mp múlva jelzi, addig szépen kúszik felfele.

    Rootoltam is, azzal a kínai rootolóval, kb ennyi.
    Ennek ellenére megválnék tőle, Ára 33k HUF
    az új kiszelemelt a Xiaocai X9S.
    Érdeklődni privátban


Új hozzászólás Aktív témák