Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    válasz paolinho #922 üzenetére

    Nincs mit! Eddig vártam, hátha ír valaki, mert én még csak most ismerkedem ezekkel a Linuxos eszközökkel. Sanos én is hasonló cipőben járok, mint Te.
    Egy részről jók ezex a Linux -os cuccok, mert elvileg sok potenciál van bennük. Másrészről viszont a gyártók sajnálatosan ki is használják a lehetőségek egy részét és néha még azt is kínszenvedés kideríteni, hog mi van az adott készüléken. Én pl. még mindig nem tudom, hogy melyik disztribúció van az én eszközömön. Amit Sipi25 írt, az jó megoldás, de ahoz is tudnod kell bizonyos dolgokat tudomásom szerint. Nomeg amit a végén irt, hogy bizonyos csomagoknak meg kell lenni hozzá, vagy telepíthetőnek kell lenniük. Én ezen a ponton adtam fel. Nálam annyi minden ki volt szedve belőle (tudom, céleszköz), hogy nem tudtam telepiteni. (Ill. nem pontosan itt, mert még próbáltam a chroot -ot, de az ARM Debian nem futott a MIPS CPU -n (nem meglepő módon) és azóta nem volt időm utánnajárni, hogy át lehet-e konvertálni. Mert ha újra kell telepíteni, akkor sajnos nem vagyok előrébb.)

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Új hozzászólás Aktív témák