Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    hi mindenki!

    valaki segítsen mert megőrülök! Egyszer csak bekattant a VLC-m és nem tudok vele mit csinálni.
    a helyzet, hogy teljes képernyős módban van és nem tudom kivenni belőle. hiába kattintok bele mint az állat, nem ugrik össze, nem ugrik elő a sáv ahol meg tudom ragadni az ablakot és át tudom huzni mondjuk a második monitoromra vagy le tudom tenni tálcára vagy ki tudom X-elni....

    Volt gép újraindítás, monitor kihúzás, VLC-újrarakás, minden. :S

    Egyébként ez már csoda, hogy elő tudtam hívni nagy nehezen, hogy lássam az ablakot, mert ezt megelőzően az volt a baja, hogy - nekem két monitorom van, a baloldali a fő és a jobboldalira van kiterjesztve az asztal. Namost egyszer csak bekattant és a baloldali monitoromtól BALRA azaz a semmibe rakta át a VLC-ablakot. Ezt onnan tudtam, hogy ugye amikor a tálcán lévő ikont megnyomom, akkor van az a pici kis animáció, hogy "odazsugorodik" a nagy ablak a tálcára. Na de ez most nem is annyira lényeg, mert közben vhogy előimádkoztam a főmonitorra, de ott használhatatlan a képen látható okból :S

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!

    Azt csinálja a VLC-m, hogy a feliratot egymás alá írja kb 3 szintig, úgy hogy a régi megmarad csak halványabban, majd fölé írja az aktuálisat, a régi még halványabb lesz alatta....és ezt 3 szinten keresztül.
    Áhh egyszerűbb egy screenshot, íme:

    Lehet én nyomtam el véletlenül valamit :S
    Ötlet?

    Előre is köszi! :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák