Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    Sziasztok

    Vlc-t hasznalok de mostanaban elég bugos, nem tudom masnak is jelentkezik e.

    Ha beletekerek filmbe akk szetesik a kép es ilyen kockás lesz, máskor meg ha nem is esik szét masodpercenként megakad egy kicsit. Mindez akkor jelentkezik ha be van kapcsolva a gpu gyorsitas.
    Több szempont miatt lecseréltem az előző Hd 7770 vga-t de a mostani Gtx 660-al is ugyanazt produkalja.
    Kikapcsolva nincs gond, de azt hiszem jogosan varok el egy alap dolgot szerintem, nem a semmiert van a gpu gyorsitás.

    Másik probléma ha csuszik a felirat es közben sávszinkronizalast használok, akkor saccra 3-4szer ha modositom az időzítést egyszerűen lefagy a vlc, de olyan szinten hogy csak feladatkezelöben tudom kilőni, képtelen vagyok akár asztalra is kilépni oylan mintha ráégne az asztalra a videókép..

    Másrészt meg azt is eszrevettem mintha mikrolaggos lenne, ma beraktam egy filmet Mp-HC lejatszoval es sokkal simabb a lejatszas, főleg amikor a kamera mozog nagyobb területek bemutatásakor. pl amikor egy repülőből filmezik a tájat...

    Kb 5 ször ujraraktam a rendszert de mindig bugos marad. Win 8.1-et hazsnalok, de ugy emlékszem 7esen is bugos volt, meg amugyse mennék vissza már win7re, tul nehézkes, idegesit ha munkaban is hasznalnom kell.
    Általában 720p/1080p anyagokat nézek, néha Bd-rip de legtöbbször olyan 30-40 gigás állományokat. De a hibák ugyanugy jelentkeznek egy 1-2 gib-os sorozatrésznél, mint egy 30 gib-os filmnél.

    Sok szempont miatt szeretném hazsnálni a vlc-t, de kiakaszt mostmár, 7-8 évig semmi utobbi 1 évben meg bughalmaz az egész. Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszönök minden segíítséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák