Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz MPowerPH #69304 üzenetére

    Nekem nagyon fekete listára került a Merlin. :((( Van náluk még egy levásárlásom, de itt be is fejeztem velük, inkább rendelek külföldről, és fizetem a postát. Kb mindenhol korrektebb a support, bármiről is legyen szó. Gari, vagy visszáru. Annál jobban semmit nem utálok, amikor vásárlásnál mindenki mézes-mázos, amikor meg bármi gond van, akkor csak a jogszabályok, meg az előre megírt szövegeket másolják be. EK a blokkot, és a distrot is korrekten kezelte, pedig simán mondhatták volna, hogy játszam le azzal, akitől vettem.

    Egyébként a törött blokkot most várom vissza. Elsőre nem akartak semmit kezdeni vele, amikor mondtam, hogy akkor szeretnék venni egy plexit külön, akkor meg azt mondták, hogy küldenek egyet ingyen. Erre megkérdeztem, hogy akkor nem lehetne, hogy visszaküldöm nekik a blokkot, és kicserélik ők? Azt mondták, hogy de persze, szóval végül 8 ezerért elpostáztam, már úton van visszafelé. Nem is szórakozok a Merlinékkel, inkább megtartom, és ehhez használom el a drága Gelid padokat. Bánya miatt nyugodtabb vagyok, hogyha nem 90 fokos a mem junction. Bykskit pedig eladom az EK padokkal. Aki nem bányászik a kártyával, annak tökéletes, és olcsó alternatíva lehet. :K

Új hozzászólás Aktív témák