Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • perecKING

    senior tag

    válasz RockHaRD #67352 üzenetére

    Bar en csak az elso mervev epitesemen vagyok tul de azert leirom.
    A sablonok(bar nem tudom milyet lehet berelni) semmit sem ernek. En megvettem aztan rajottem hogy sablon nelkul sokkal de sokkal szebbet lehet hajlitani. Nem veletlenul az osszes "profi" lasd YT kezzel hajlit. Ja es ha tobb hajlitast szeretnel kozel egymashoz akkor a sablonnal lehetetlen. Nekem a 12mm es csohoz a tokeletes ivet egy Ikea gyerekszek adta :DDD de mindenkinek megvannak a praktikai...
    Csak petg-vel probalkoznek mivel az bolondbiztos en nem reped mint az akril. Megint csak a YT-n lathato videokbol indulok ki.
    12mm nekem a "nagy" itx hazban is epp csak elfogathato latvany, marmint a vastagsaga szemre. 14mm-bol biztosan nem lehet azokat a szuk iveket meghajtani.
    Akrilt en csak 90° csatlakozokkal hadznalnek, akkor meg inkabb az uveg vagy a kromozott rez cso :)

    Ja es ajanlom figyelmedbe a bykski anti-off fittingeket. Tenyleg nagyon jo! Ezt nem fogja a nyomas sem ledobni es nincs 2-4o gyuru amivel szenvedni kell vagy megserul. 1db nagy szilikon gyuru amit raadasul nagyon konnyu hasznalni es nem is kell epites utan szivargastol tartani.
    Mas gyartonak is van mar hasonlo 1db nagy gyurus megoldasa.
    Ha visszalapozol lathatod hogy nem kellett sok cso, marmint metterre, viszont 2,5 metert vettem. De ha 5metert veszek akkor meg probalkoztam volna. Nem csak a hajlitasnal lehet elszurni. A vegen a meretrevagnasnal is el lehet szurni 1mm-el es akkor mar nem is all ugy lasd a kepeimnel a viszatero fuggoleges csovet. :DDD
    mobilrol gyors :R

Új hozzászólás Aktív témák