Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz KAMELOT #21354 üzenetére

    Dehogy lenne több, erre a kis fogyasztású gépre pont hogy elegek a régi cuccok amiket olcsón megkapni, ott volt az én 15ezres Innovatek szettem, ahhoz dob egy univerzális gpu blokkot 5-6-7 ezerért pluszba és kész is. Mivel a 100W-os vgara ez is megteszi. A procit meg elviszi egy mezei átfolyós blokk is simán főleg hogy nem is tuningolja.
    Csak persze ehhez ki is kell fogni a fasza dolgokat aprón, na az nem egyszerű. Valami ilyesmi lesz nekem is most újra, mert adom el a notit a fenébe és összerakom az előző kétmagos gépemet, mert ennyire telik csak. De nekem is ez a jó benne, hogy elég rá a régiféle vízhűtés olcsón.

    Ákos
    A radi jó, bár nem tudom a sima vagy ez a crossflow micsoda-e de nem hinném hogy lenne bárminemű lényeges különbség. Méretre elegek, bár slim radi de sűrű lamellás ami javít a dolgon.
    Szivattyúból ha ennyire beteg erős kell akkor DDC 1T Plus vagy ismertebb nevén a 18W-os DDC. Elég overkill lesz, de ha ez kell. Van rávehető kis tartály is, szerintem érdemes bele szivacs mert gyanítom tekerni fogja a vizet rendesen.
    Blokkot nem tudok mondani, de 20k körül már az eléggé bitangok mennek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák