Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz Taposo #10956 üzenetére

    Ugye ezt te sem gondolod komolyan. A két csúcskártya jelenleg 1300-1400 € (Magyarországon majd' fél év minimálbér, Franciaországban is másfél havi, otthon 3 havi átlagosnak tekinthető bér, itt is 1 havi!!!), és jövőre az utód sem lesz olcsóbb. Aki egy ilyet megengedhet magának (az Ivy-E proci még vagy 500 €, a ház 350 €,...),... :U

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Taposo #10956 üzenetére

    Pontosan. Az oké, hogy dolgozok egy hónapot, kettőt, aztán vehetek 900D házat, mert van benne mindenre elég hely, illetve ha akarom, akkor a 2db 780-ast levizezhetem, amit most veszek. Megjegyzem, nem egyszerre veszem, mert nem nyertem még lottót, és a Microsoft sem az enyém. :))

    VGA cserére sajnos szükség van, nem azért mert elavulna a kártya, csak ha kidobnak valami újat, ami értelmes is (nem mint egy Titan) akkor azt érdemes megvenni, és a régit eladni, mert még el lehet adni. És pénzügyileg sem költöttük akkor a cserével sokat.
    Vizezés esetén két kártyára kidobok 80ezer forintot minden cserénél, mert nem tudom ki fogja megvenni a használt csúcskártya blokkokat magyarországon :)

    Amit a legnagyobb macerának tartok, az az, hogy ha teszek vizet a vga-kra, akkor tovább nem lehet piszkálni, bármit akarok gépen belül módosítani, egy teljes napig szerelhetem a rendszert. :W

    Így végül valószínűleg csak proci blokk lesz, mert azt ugyan lesz@rom hogy hány fok van a házban, ha a proci 45 fokos, a kártyák meg kifújják a meleget. De amúgysem lenne meleg bent, mert a 900D-be léghűtésre 14 ventit tervezek, tehát lesz ami kifogja fújni :)

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák