Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Wolfskin #1364 üzenetére

    Sajnos a Chrome is végtelenül nyomi e téren, bezártakból listáz párat, de sok tab esetén nem látod, hogy hol vagy, konkrétan nem is jeleníti meg, nincs fókusz. Firefox alatt ez teljesen másképp van: oldalt akad egy lenyíló, ott vertikálisan szépen látsz mindent + a tablist is görgethető egérrel + mindig az aktuális oldal fülét mutatja fent. Ezeket illene megcsinálni Vivaldi alatt is. Mondjuk nem tudom mennyire rétegbetegség, hogy teleküldöm tengernyi tabbal a használatot.

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Wolfskin #1364 üzenetére

    Vivaldi a rengeteg fület indításkor nem tölti be, ún. alvó módban jelennek meg (lehet is halványítani az ilyen füleket a beállításokban). Gondolom emiatt - mivel gyakorlatilag nem kerültek megnyitásra - nem szerepelnek a CTRL+H history lapon nálad a mai napon.

    Amit találtam, hogy a profil mappában Last Session és Last Tabs fájlokban tárolódnak az utolsó BEZÁRÁSKORI aktív munkamenethez tartozó adatok. Tehát, ha még nem zártad be a Vivaldi-t, akkor ezeket kimásolva ideiglenes mappába, majd Vivaldiból kilépve és visszapakolva (felülírva az előbbi bezáráskor készült mentést), akkor ismét indítva azzal fog indítani...persze ez egyelőre feltételezés, mert nem próbáltam ki, inkább próbáltam gyorsan reagálni a problémádra, hátha nem léptél még ki a Vivaldi-ból azóta.

    Esetleg még ezen belső oldalak között lehetne szétnézni valami okosságért vivaldi://vivaldi-urls/

    File - megnyitott lapok mentése munkamenetként vagy egyesével (CTRL+klikk) ill. szakaszként (SHIFT+klikk) kijelölt lapok mentése is lehetséges ugyanígy fülön a jobbklikkes menüből.

    Remegő kézzel meg ne zárogass be sok lapot egyszerre

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák