Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz KaitouP #2 üzenetére

    Így majdnem 1 hónap után én is elkezdtem a játékot. Nekem nagyon tetszik hogy nem lett az a tipikus tucat jumpscare-horror marhaság, ahol minden sarokból előugrik valami. Ebben tényleg benne van az hogy teljesen random történnek a dolgok, és nem feltétlen a szellemek kinézetével ijeszt meg, hanem magával a hangulatával és a véletlenszerűségével.

    Elég zsibbasztó is egyben, de baromi félelmetes is. Régen játszottam ilyen játékkal, anno az Amnesia sorozat volt, de szerintem ez sokkal de sokkal parásabb annál.

    Nem tudom hol jársz már benne, de azt tudtad, vagy észrevetted hogy az első emeleti fürdőben a fehér szekrény belső ajtajára fel van "festve" valami szellem szerűség? Bizonyos szögből látszik csak, ha kinyitod. Nagyon para.

    [ Szerkesztve ]

  • Lifer092

    senior tag

    válasz KaitouP #5 üzenetére

    Igen én is játszottam már pár hasonló játékkal, de ez valami borzasztó.... :DDD (Jó értelemben)

    Megugrani, egeret majdnem lelökni az asztalról már sikerült. :DDD :DDD :DDD Eszméletlen jó hangulata van, nagyon fent tartja folyamatosan ezt a nyomasztó hangulatot, és ahogy haladunk előre benne úgy lesz egyre nehezebb. Már csak a resource menedzsment miatt is, mert bizony a kis gyújtó önmagában sokat nem ér a sanity visszatöltésére, amint tudjuk már a morgós-hörgős-recsegős szörny esetében a fényforrások üzembe helyezésére alkalmas dolgok sincsenek a házban. :DDD Így marad a gyújtó,gyertya,nyugtató kombó.

    Az a szörny elég para, annyit mondok, hogy van köze kinézetileg ahhoz ami a kislány szobájában és a ház több pontján is fel van festve. :K Ezen a ponton már baromi nehézzé is vált egyben a játék...... Engem nonstop elkap, sanity állapotától függetlenül is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák