Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cannabis7

    senior tag

    válasz nobela #17 üzenetére

    Ez egy egyedi kategória, nagyon olcsón, és ennek ellenére egészen használató módon.
    Nme tudom mekkora lehet a piaca, de ez már nem az első ilyen telefonjuk, gondolom, ha nem érné meg nem gyártánák.

    Illetve azt sem gondolom, hogy az iphone 13 mini önmagában nem lenne profitábilis, de egy ilyen telefon előállítása nem sokkal olcsóbb mint monfduk egy 13 pro-é, míg az áron jobban kell látszódnia a méretkülönbségnek, így jóval kisebb rajta a profit.
    Inkább ezért nem erőteti szerintem az Apple, nyilván elég komplex piackutatást végeztek ezzel kapcsolatban, és talán az jött ki, hogy jobban megéri elengedni a minit, mert a potenciális vásárlók nagy része megveszi az eggyel nagyobb modellt.

    Csak a saját példámból kiindulva, az elmúlt 8 évben 6,1"-os huawei-eket használtam, kisebbre vágytam ezért vettem 13 minit, pedig ódzkodtam az apple-től, hogyha most kéne vennem telefont és nem létezne a mini, akkor egy választásom maradna, az egyel nagyobb modellek közül valamelyik, mert annál kisebb android fronton sincs, nagyon régi Iphone-ra nem vágyok, és ennyi. Pedig amúgy nekem ez a méret tökéletes, sőt azt mondanám, hogy akár 5,3" is lehetne, az sem zavarna.

    Az unihertz kicsit máshogy épül fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák