Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz vzoli1987 #892 üzenetére

    És mindezzel együtt természetesen a minőségi különbségek is eltűntek, hiszen a legjobb minőségű video silverlight esetén 848x480 felbontású volt, most pedig kapsz helyette egy 640x360-ast.

    Ráadásul az ilyen fajta natív mp4 lejátszás nem is minden böngészőben támogatott.

    Úgy van, úgy van, RAPIDGATOR!

    Ezért szeretem jobban a 4shared-en megosztani a cuccokat. Ott közvetlen link is kérhető a fájlhoz megoldjukokosba módszerrel és azonnal magát a fájlt töltheted, nincs semmiféle sallang.

    Elmondanám eddig miket használtam feltöltésre:

    Google drive: Hát gyakorlatilag 0 infót kapsz a fájlokról még az új felületen is, örülj, hogy egyáltalán a fájl nevét meg talán a méretét megnézheted és slussz. Aztán bizonyos dolgokat sikerült ugyan feltölteni, de többen jelezték, hogy nem sikerül letölteniük és nagy meglepetésemre nem először találkoztam olyannal, hogy az oda feltöltött fájlokat egyszerűen nem engedte a google letölteni. Úgyhogy ezt a drive-os megoldást hanyagolom is.

    Onedrive: Jó lenne, de a weblap kialakítása egy moslék, nekem nem tetszik, a desktop client verzió meg nem fut xpn.

    Mega: Hát jó pár alkalommal nem hajlandó elindítani a feltöltést, arról nem is beszélve, hogy mind a letöltésnél, mind a feltöltésnél csúcsra járatja a kliens gép prociját.

    akár több ezer forintos tömegközlekedési áron!

    Bár izzadsággal, fáradsággal, vesződséggel, időpazarlással és lábszaggal jár, de legalább ingyen van a gyaloglás! Ha van rá lehetőséged, oldd meg így. :D

    mivel csak a lejátszás megy nálam leginkább

    Nekem meg addig ment csak a lejátszás, míg silverlight volt. Most már nem megy. :D

    tömegközlekedési tarifáért Budapestre, még vidékről is!

    Jó vicc. De gondolom ugye tudod, hogy vidéken is vannak szép számmal ilyen helyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák